Resonate
Resonate

Kto sme

Spoločnosť Resonate je Microsoft Solution Partnerom pre oblasť Modern Work so špecializáciou na ,,Calling for Microsoft Teams a Adoption & Change Management. Venujeme sa riešeniam pre jednotnú podnikovú komunikáciu a kolaboráciu z Ekosystému Microsoft a poskytujeme služby zákazníkom na globálnej úrovni. Sídlime v Košiciach. kde máme aj centrum zákazníckej podpory ktoré funguje 24/7. Ďalšie pobočky máme v USA, UK, Holandsku, Grécku a Indii. Momentálne zamestnávame viac ako 130 zamestnancov na rôznych pozíciách.

Koho hľadáme

Obsadzujeme juniorské aj seniorské pozície a to so zameraním na: UC Support Engineer, Solution Architect, Dátový analytik, Power Platform špecialista a mnohé ďalšie. V prípade záujmu o aktuálne otvorených pozíciách kontaktujte naše HR oddelenie (Mária Černá) na: hr-ke@resonate-ucc.com

Čo ponúkame

Finančné výhody: - Variabilné ročné prémie v závislosti od dosiahnutia cieľov spoločnosti, - Bonus za odporúčanie, - Príspevok do 3. dôchodkového piliera (1 % z hrubej mzdy, bez potreby príspevku zamestnanca), - Bonus pri narodení dieťaťa, - Finančný príspevok na stravovanie (4 €), Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom: - Pružný pracovný čas a hybridný model práce (vrátane home-office), - 2 dni platenej dovolenky navyše (nad rámec 20/25 dní) ročne po 2 rokoch práce v spoločnosti, - 2 dni plateného voľna ročne navyše pri účasti na charitatívnych podujatiach, Wellbeing: - Multisport karta, - Teambuildingový program, - Firemné raňajky každý štvrtok (na pracovisku), - Zásobená kuchyňa s bezplatnými nápojmi, čerstvo praženou kávou a balíčkami vitamínovej starostlivosti (na pracovisku), - Ergonomická pracovná stanica (na pracovisku), - Podpora pri zriaďovaní pracoviska home office, - Bezplatná garáž pre bicykle (na pracovisku), - Bezplatné parkovacie miesto (na mieste), - Darček k pracovnému výročiu a odmeny za uznanie, Kariérny plán: - Každoročné prehodnotenie platu na základe výkonnosti, - Hodnotenie rastu, - Adaptačný, školiaci a rozvojový program (zvyšovanie a zvyšovanie kvalifikácie, certifikáty).

Jazykové znalosti

Anglický: b1, b2, c1, c2

Počítačové znalosti

: Základy