PSS SVIDNÍK, a. s.
PSS SVIDNÍK, a. s.

Kto sme

Spoločnosť PSS SVIDNÍK, a.s. je výrobcom strojov na spracovanie mäsa a pivovarov na území východného Slovenska. Na slovenskom, ale zároveň aj celosvetovom trhu pôsobí viac ako pol storočia a svoje produkty vyváža do viac ako 60 krajín sveta. Za celé obdobie svojej existencie sa firma vypracovala na poprednú svetovú spoločnosť so stabilnou pozíciou na trhu. Hlavne vďaka dobrému menu, spokojnosti zákazníkov a narastajúcemu záujmu verejnosti o ponúkané produkty a služby si firma udržiava svoju pozíciu aj v silnom konkurenčnom prostredí. Prvoradou doménou spoločnosti je kvalita vyrábaného sortimentu, spoľahlivosť, profesionalita a férový prístup k zákazníkom ako aj samotným zamestnancom podniku. PSS SVIDNÍK, a.s. momentálne zamestnáva 170 pracovníkov na rôznych oddeleniach, či to už obchodnom, technickom alebo výrobnom. Pracovný tím spoločnosti je ucelenou jednotkou, ktorá dokáže počúvať požiadavky a potreby zákazníkov, navrhovať kreatívne riešenia a na základe dlhoročných skúseností ich aj efektívne realizovať.

Koho hľadáme

Prijímame ľudí na rôzne pracovné pozície. Momentálne hľadáme kolegov do administratívy, a to sú pracovné pozície ako predajca pre nemecký trh, predajnú administrátorku hovoriacu ruským jazykom, vedúcu pozíciu - vedúci predaja pivovarov a expedienta. Výrobne pozície pre technické typy - zvárač TIG, obsluha CNC strojov, obsluha klasickej frézy a sústruhu.

Čo ponúkame

Naším zamestnancom ponúkame: stabilné a perspektívne zamestnanie, priateľské pracovné prostredie, moderne vybavené pracoviska, zabezpečené stravovanie v areáli firmy, zabezpečené ubytovanie v areáli firmy, možnosť pracovať na živnosť alebo TPP, preplácané nadčasy.

Jazykové znalosti

anglický jazyk: b1