PROSIGHT Slovensko, a.s.
PROSIGHT Slovensko, a.s.

Kto sme

PROSIGHT Slovensko a.s. je finančná poradenská spoločnosť, ktorá ponúka svoje služby na Slovensku od roku 2011. Naším poslaním je vzdelávať ľudí a veľmi jednoduchým spôsobom im pomáhať porozumieť zložitému svetu peňazí tak, aby vedeli vďaka našej pomoci uskutočniť pre seba a svoju rodinu tie najvýhodnejšie finančné rozhodnutia. Poskytujeme komplexné finančné poradenstvo, dbáme na individuálnu starostlivosť o klientov, zaručujeme vysokú odbornosť a garantujeme maximálnu transparentnosť za každých okolností. V súčasnosti má naša sieť 340 licencovaných obchodníkov, 22 pobočiek na Slovensku, viac ako 40 000 spokojných klientov a dosahuje medziročný rast na úrovni 25%.

Koho hľadáme

Do nášho mladého, rýchlo sa rozvíjajúceho tímu hľadáme zodpovedných, flexibilných a samostatných spolupracovníkov s dobrými komunikačnými schopnosťami.

Čo ponúkame

PROSIGHT ti ako inkubátor podnikania poskytne priestor na finančnú nezávislosť, možnosť rastu a samostatnosti. Aké výhody ti spolupráca prinesie? Radi ti o nich porozprávame osobne na našom stánku.