Philip Morris Slovakia
Philip Morris Slovakia

Kto sme

Vitajte v spoločnosti Philip Morris Slovakia s.r.o.! Po rozdelení Československa, teda v roku 1993 sme vytvorili spoločnosť Philip Morris Slovakia s.r.o. a už v roku 1996 sme sa stali lídrom na slovenskom trhu a túto pozíciu máme dodnes. Sme súčasťou medzinárodnej skupiny Philip Morris International (PMI). V PMI sa snažíme nachádzať inovatívne riešenia, neostávame len pri status quo. Momentálne sa venujeme najmä technologickému vývoju a vedeckému výskumu menej škodlivých alternatív k cigaretám, tzv. bezdymovým výrobkom. Našim cieľom je budúcnosť bez dymu, v ktorej by cigarety boli nahradené bezdymovými výrobkami a to v prospech dospelých fajčiarov. Vo viacerých krajinách uvádzame na trh jeden z našich bezdymových výrobkov s obchodným názvom IQOS. V IQOS sa tabak iba zahrieva, nespaľuje sa, na rozdiel od cigariet. Paradox, že budúcnosť bez dymu si praje práve líder tabakového biznisu? Áno, ale veríme, že prišiel čas na zmenu a to v mene budúcnosti bez dymu. Ako tabaková spoločnosť túto zmenu môžeme a máme povinnosť zahájiť. Celosvetovo nás na našej vízii v PMI pracuje cez 80 000 vo vyše 180 krajinách, z toho na Slovensku je nás niečo cez 140. Sme korporát, no necítime sa tak. To, že poskytujeme vynikajúce pracovné podmienky, rozvíjame talenty a neustále sa snažíme zlepšovať zamestnanecké praktiky dokazuje aj fakt, že sme už 3 roky po sebe získali certifikát Top Employer a tento rok prvýkrat certifikát Equal Salary.

Koho hľadáme

Naša spoločnosť sa mení. Dramaticky. Ak chceš byť aj Ty súčasťou skutočne dynamického medzinárodného tímu a pracovať s nami na naplnení našej vízie bezdymovej budúcnosti, príď sa o tom porozprávať, radi sa s Tebou stretneme :)

Čo ponúkame

Kariéru plnú možností, skutočne medzinárodný tím, príležitosti, ktoré ťa naučia viac ako kniha s teóriou. U nás zamestnanci bežne menia pozície a rotujú po oddeleniach každý jeden až tri roky. Ukáž čo je v Tebe a my ti pomôžeme rásť. Veď v konečnom dôsledku investovaním do Tvojej budúcnosti investujeme aj do tej našej.