PARADIGMA, s.r.o.
PARADIGMA, s.r.o.

Kto sme

Pracuj v tíme, kde začína ráno s úsmevom na tvári a voňavou kávou! Sme profesionáli v oblasti riadenia zákazníckych vzťahov (CRM) a naše multimediálne kontaktné centrum poskytuje svoje služby výhradne existujúcim zákazníkom našich klientov.

Koho hľadáme

Si PUZZLE, ktoré hľadáme? - Vieš, že bez práce nie sú koláče - Si priateľský, veselý a najmä tímový hráč - Vieš používať Word, Excel i napísať email - V komunikácii s ľuďmi si ústretový a iniciatívny

Čo ponúkame

U nás Ti poskytneme všetko podstatné: - Flexibilita - vďaka nej vieš zladiť osobný aj pracovný život - Pohodlie - pracuješ s najmodernejšími technológiami v atraktívnych priestoroch - Pocit domova - úžasní priateľskí kolegovia, spoločné raňajky, ovocné dni, darčeky k sviatkom, neformálna atmosféra - Zábava – párty nám nie sú cudzie – Summer Párty, Novoročná Párty, teambuildingy,... - Finančné ohodnotenie založené na princípe viac snahy = viac euríčiek :-) - Oceníme Tvoj prístup - dochádzkový bonus, príspevok na stravné nad rámec zákona, nadštandardná zdravotná starostlivosť, zľavy na divadelné predstavenia - Kariéra – podporíme Ťa v osobnom rozvoji rôznymi formami vzdelávania - ... a OMNOHO VIAC :-)