Österreichisches Verkehrsbüro AG
Österreichisches Verkehrsbüro AG

Kto sme

Skupina Verkehrsbüro je najväčšou rakúskou skupinou pre cestovný ruch. S viac ako 3 000 zamestnancami máme 100 rokov skúseností. S podnikateľským odvetvím voľno-časového turizmu (cestovný ruch), hotelierstva a obchodným cestovným ruchom pod záštitou Österreichisches Verkehrsbüro AG kombinujeme širokú ponuku turistických ponúk pre súkromných zákazníkov, firemných klientov a verejné inštitúcie.
Verkehrsbüro Group prevádzkuje spoločnosť AUSTRIA TREND HOTELS, čím sa vďaka sieti 28 hotelov stáva poprednou rakúskou hotelovou skupinou zameranou hlavne na štvorhviezdičkové mestské hotely. Na Slovensku je skupina od roku 2009 zastúpená štvorhviezdičkovým hotelom Austria Trend Hotel Bratislava v kategórii PREMIUM.

Koho hľadáme

Hľadáme nových kolegov do nášho úspešného medzinárodného tímu – hľadáme oduševnených ľudí s pohostinnosťou v srdci a s úsmevom na perách, kolegov s ochotou tvrdo pracovať, učiť sa nové veci a snahou odborne rásť.
Požadujeme ukončené vzdelanie, skúsenosti v odbore, dobrú znalosť nemčiny alebo angličtiny (podľa charakteru a miesta práce), flexibilitu, odolnosť, tímového ducha, zodpovednosť, samostatnosť a silnú orientáciu na služby pre našich hostí.

Hľadáme kolegov pre AUSTRIA TREND HOTEL BRATISLAVA ****
• na pozície: kuchár, banketový čašník, chyžná, recepčný/-á, pracovník rezervácií
Hľadáme kolegov pre hotelovú sieť v Rakúsku – vo Fiederbrunne, Salzburgu atď.
• na pozície: barman, šéfkuchár, kuchár, hlavný čašník, čašník, recepčný/-á

Čo ponúkame

Ponúkame širokú škálu pracovných príležitostí v odbore hotelierstvo/cestovný ruch a gastronómia s možnosťou odborného rastu i kariérneho postupu a možnou rotáciou medzi jednotlivými sieťovými hotelmi v rámci Rakúska, Slovinska a Slovenska.
Práca v Bratislave – predstavuje stabilné pracovné miesto na trvalý pracovný pomer s dlhodobou perspektívou.
Práca v Rakúsku – predstavuje možnosť sezónneho zamestnania s poskytnutím ubytovania a plnou penziou.

Požiadavky na kandidáta

Jazykové znalosti a úroveň
Anglický jazyk – C1 (Vyššie pokročilý)
Nemecký jazyk – C1 (Vyššie pokročilý)

Kde nás nájdete?