Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR
Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR

Kto sme

Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR prevádzkuje v rámci svojho bezplatného sociálneho poradenstva Agentúru osobnej asistencie v Bratislave a Žiline. Cieľom našej práce je vyvolať aktivitu osôb s postihnutím a podporiť ich záujem riešiť si svoju neľahkú situáciu spôsobenú existenciou postihnutia vlastným pričinením a s pomocou všetkých dostupných prostriedkov. Viac o nás a našich aktivitách nájdete tu: http://www.omdvsr.sk/

Koho hľadáme

Hľadáme osoby na pomoc v domácnosti a na doprovod osôb so zdravotným postihnutím pri rôznych aktivitách. Asistencia sa vykonáva podľa potrieb a pokynov človeka so zdravotným postihnutím, čas a miesto výkonu sa dohaduje priamo s človekom, ktorému budete pomáhať. Táto práca je veľmi flexibilná. Čo k tomu potrebuješ? Empatiu, spoľahlivosť, vek nad 18 rokov a spôsobilosť na právne úkony. Štátom stanovená odmena je 4,18 €/hodina. Naše služby a zápis v agentúre sú bezplatné.

Čo ponúkame

Za istých podmienok je štát platiteľom dôchodkového poistenia do Sociálnej poisťovne alebo zdravotných odvodov za osobných asistentov.
Flexibilná práca - náplň práce: pomoc v domácnosti, doprovod pri rôznych aktivitách, pomoc podľa požiadaviek osoby so zdravotným postihnutím.