Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Kto sme

Nájdite si prácu v jednej z najstabilnejších spoločností, ktorá získala 1. miesto v ankete Najzamestnávateľ roka 2021 v kategórii Doprava a logistika. Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát. Pôsobíme na celom území Slovenskej republiky. Zamestnávame viac ako 1 900 ľudí. Základnými princípmi našej práce sú strategické myslenie, bezpečnosť, heslo náš zákazník – náš pán, transparentná komunikácia a snaha byť ekologickými pre ďalšie generácie. Naším poslaním je napĺňanie potrieb užívateľov diaľničnej siete prostredníctvom správcovských, investorských a obchodných činností. Realizujeme investičnú činnosť s cieľom výstavby kvalitnej, dostupnej a bezpečnej diaľničnej siete. Každá stavba žije špecifickým životom – od prvej technickej štúdie cez samotnú výstavbu až po odovzdanie novej diaľnice našim motoristom. Prostredníctvom stredísk údržby, ktoré sú situované v blízkosti diaľnic, zabezpečujeme každodennú starostlivosť o úseky v prevádzke. Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Za účelom rozvoja cestnej infraštruktúry spoplatňujeme diaľnice a rýchlostné cesty. Príjem z elektronických diaľničných známok a mýta využívame v budúcich investíciách. Sme zamestnávateľ, ktorý ponúka kvalitné pracovné podmienky, stabilné zázemie a širokú škálu benefitov. Miera fluktuácie je veľmi nízka, čo značí o našej sile na pracovnom trhu. V našej firme môžu zamestnanci rozvíjať svoj potenciál a tak prispieť k celospoločenskému rozvoju.

Koho hľadáme

Národná diaľničná spoločnosť hľadá kolegov s dopravným, technickým, stavebným, elektrotechnickým, geodetickým ale aj ekonomickým, IT a právnym vzdelaním, ktoré môžu uplatniť na pozíciách v rámci investičnej činnosti, prevádzky a údržby diaľnic. Zamestnanci môžu v spoločnosti rozvíjať svoj potenciál a tak prispieť k celospoločenskému rozvoju.

Čo ponúkame

Sme Najzamestnávateľ 2021 v kategórii doprava a logistika, ktorý ponúka kvalitné pracovné podmienky, stabilné zázemie a širokú škálu benefitov. Miera fluktuácie je veľmi nízka, čo značí o našej sile na pracovnom trhu. V našej firme môžu zamestnanci rozvíjať svoj potenciál a tak prispieť k celospoločenskému rozvoju.