MSM Group
MSM Group

Kto sme

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky. Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, vojenskej kolesovej a pásovej techniky a rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu kontajnerov. MSM GROUP zastrešuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena zastrešených značiek na čo najširšie trhy.

Koho hľadáme

MSM GROUP pripravuje v krátkom čase ďalšie zaujímavé akvizície a dnes ponúka prácu stovkám nových zamestnancov. Vždy radi uvítame kolegov, ktorí sú nadchnutí pre svoju prácu a vedia si poradiť v každej situácii. Keďže MSM GROUP sa rozširuje okrem obranného priemyslu aj do ďalších segmentov príležitosť majú aj tí, ktorí majú vzťah k tradíciám a záujem uplatniť to, čo vedia. Ak máte záujem spojiť svoju budúcnosť s našou tradíciou a ste odborníci v oblasti techniky, výroby, obchodu alebo financií, dajte nám o sebe vedieť: Dominika.Sukalova@msmholding.sk :)

Čo ponúkame

- Zaujímavé možnosti odborného a kariérneho rastu
- Dochádzkový bonus pre výrobných a režijných zamestnancov
- Náborový bonus
- Benefit pri významnej životnej udalosti
- Benefit pri dovŕšení pracovného a životného jubilea - Benefit za darovanie krvi
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Príspevok na dopravu
- Voliteľné benefity
- Zvýhodnené vstupy na kultúrne a športové podujatia sponzorované MSM GROUP
- Systém zamestnaneckých zliav
- Ubytovanie v našom ubytovacom zariadení za zvýhodnenú cenu
- Množstvo firemných akcií /Vianočný večierok, Deň Detí, Cyklistický deň, Športový deň, rôzne dobrovoľnícke aktivity,.../