msg life Slovakia s.r.o.
msg life Slovakia s.r.o.

Kto sme

Spoločnosť msg life Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe, ktorá patrí k vedúcim softvérovým a poradenským spoločnostiam zaoberajúcich sa vývojom IT riešení v oblasti medzinárodných finančných a poistných služieb. K zákazníkom podnikateľskej skupiny msg life patria predovšetkým poisťovacie spoločnosti zamerané na poskytovanie životného a majetkového poistenia, ako aj inštitúcie ponúkajúce produkty podnikového dôchodkového zabezpečenia. Produkty msg life sú jedinečnou kombináciou odborných finančných a poistných poznatkov a inteligentných IT riešení. Rastieme spolu s našimi zákazníkmi. Sprevádzame ich pri budúcich výzvach a pritom si zachovávame naše princípy a nároky na kvalitu. msg life je lídrom v poskytovaní poradenstva, služieb, softvérových a cloudových riešení pre poskytovateľov životného a dôchodkového poistenia v Európe a poskytovateľov zdravotného poistenia v USA.

Koho hľadáme

Hľadáme kolegov, ktorí sú cieľavedomí, precízni, zodpovední a komunikatívni a práca v kolektíve im nie je cudzia. U úspešných kandidátov aj flexibilitu a logické a analytické myslenie. Potešíme sa, ak kandidáti budú mať skúsenosti s vývojom sofvéru alebo s jeho manuálnym/automatickým testovaním a budú vedieť komunikovať v anglickom alebo nemeckom jazyku .

Čo ponúkame

Spoločnosť msg life Slovakia s.r.o. ponúka dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti s nadštandardným finančným ohodnotením, motivujúcim odmeňovacím a prémiovým systémom, ako aj atraktívnym vernostným programom pre dlhoročných pracovníkov. Našich zamestnancov ponúkame kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku a ďalšie široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu, ako sú prednášky kolegov a rôzne školenia, ktoré im zabezpečujeme. V msg life Slovakia s.r.o. sa staráme o telo aj ducha, preto naši zamestnanci majú možnosť zregenerovať sily po pracovnej dobe (posilňovňa, stolný futbal), ako aj využiť pravidelné masáže v priestoroch spoločnosti. Navyše sa môžete tešiť na firemné podujatia a teamovky.

Jazykové znalosti

anglický jazyk: b1, b2, c1, c2

nemecký jazyk: b1, b2, c1, c2