msg life Slovakia s.r.o.
msg life Slovakia s.r.o.

Kto sme

Sme IT spoločnosť a špecialisti na vývoj inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky a firmy poskytujúce finančné produkty. Každý podnikový informačný systém vyvíjame ako softvér na mieru na základe potrieb a požiadaviek zákazníka. Realizujeme technologické inovácie a trendy blízkej budúcnosti v oblasti poisťovníctva. Myslíme inovatívne od samotného vývoja softvéru až po jeho testovanie a implementáciu.

Koho hľadáme

Hľadáme zodpovedných a kreatívnych Testerov SW aplikácií, ktorí chcú s nami spoločne rásť, spoľahlivých software developerov, ktorí sa neboja náročných ale zaujímavých projektov a budú pracovať v agilnom projektovom time a Software developerov pre oblasť poistnej matematiky. Do tímu tiež hľadáme projektových manažérov, ktorí dokážu doviesť projektový tím k spoločnému úspechu a zjednotiť pohľady konzultantov, vývojárov aj samotných klientov.

Čo ponúkame

Zakladáme si na otvorenej komunikácii a priateľskej atmosfére. Našim zamestnancom vytvárame priestor na realizáciu svojich nových nápadov a kreatívnych riešení. Vieme, že majú svoje potreby, preto ich podporujeme, rešpektujeme a vytvárame im priestor na sebarealizáciu.

Kľúčom k nášmu úspechu sú spokojní zamestnanci. Preto im vytvárame čo najlepšie podmienky na prácu, dbáme na skutočný work-life balance, ponúkame možnosti na športové vyžitie a odreagovanie sa a organizujeme pravidelné teambuildingy. Naším pracovným prostredím s oddychovou zónou prispievame k zdravej rovnováhe medzi prácou a súkromným životom.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b1

Nemecký jazyk : b1

Počítačové znalosti

Java, Eclipse, DevOps, Git, Jenkins, Jira, SQL, Oracle: Pokročilý