msg life Slovakia
msg life Slovakia

Kto sme

Sme medzinárodná IT spoločnosť a špecialisti na vývoj inteligentného softvéru v oblasti poisťovníctva. Každé riešenie vyvíjame na mieru na základe potrieb a požiadaviek zákazníka. Realizujeme technologické inovácie a sledujeme trendy blízkej budúcnosti. Myslíme pokrokovo od samotného vývoja softvéru až po jeho testovanie a implementáciu. Na Slovensku stabilne pôsobíme 23 rokov na pobočkách v Bratislave, Žiline a Košiciach. Náš tím aktuálne tvorí 300 zamestnancov.

Koho hľadáme

Rozrastáme sa a neustále hľadáme kreatívnych ľudí, ktorí sú pripravení s nadšením prijať kariérne výzvy a zároveň sa realizovať v agilnom prostredí. Pre oblasti ako aktuárstvo, vývoj softvéru či jeho testovanie máme otvorené pozície od úrovne junior až po senior. Rozrastáme sa aj v tíme projektových manažérov, kde hľadáme kolegov, ktorí dokážu doviesť projektový tím k spoločnému úspechu a zjednotiť rôzne pohľady konzultantov, vývojárov aj samotných klientov.

Čo ponúkame

Ako stabilná medzinárodná spoločnosť vytvárame našim zamestnancom výnimočné pracovné prostredie, v ktorom môžu otvorene komunikovať. Našim pracovníkom poskytujeme priestor na realizáciu svojich nových nápadov a podporujeme ich v kreativite. Pomáhame im napredovať v technickej a jazykovej odbornosti, podporujeme worklife balance a zdravý životný štýl aj v podobe ovocných dní. Motivujeme zamestnancov k športovým aktivitám a nezabúdame ani na pomoc pri náročných životných situáciách. Samozrejmosťou je u nás aj časová flexibilita či možnosť pracovať z domáceho prostredia. Ponúkame atraktívne finančné ohodnotenie s veľkým potenciálom kariérneho rastu, dovolenku navyše, sick day, ako aj preplatenie pracovnej neschopnosti.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk alebo Nemecký jazyk: B2:

Počítačové znalosti

Java, Eclipse, DevOps, Git, Jenkins, Jira, SQL, Oracle: Pokročilý