Mondelez International
Mondelez International

Kto sme

Mondelēz International je jedným z najväčších výrobcov cukroviniek a pečených produktov na svete. Zamestnáva 80 tisíc ľudí a umožňuje spotrebiteľom vo viac ako 150 krajinách sveta vychutnávať snacky správnym spôsobom. Medzi jeho najznámejšie globálne a lokálne značky patrí čokolády Milka, Cadbury Dairy Milk, Toblerone a Figaro, sušienky Oreo, LU a belVita (na lokálnom trhu známe ako BeBe Dobré ráno) a cukríky a žuvačky Halls a Trident.
Na Slovensku naša spoločnosť pôsobí od roku 1992, zamestnáva tu okolo 800 ľudí a predáva tu takmer 500 produktov pod 16 značkami. V Bratislave má výrobný závod s viac ako 120 ročnou tradíciou, ktorý je zameraný na výrobu čokoládových cukroviniek, ďalej obchodnú jednotku a tiež European Business Service Centre (EBSC). To je domovom skupiny technických odborníkov z oblasti financií, informačných technológií a nákupu, ktorí podporujú náš globálny biznis.

Čo ponúkame

Aby si naša spoločnosť udržala predné postavenie na trhu rýchloobrátkového tovaru, ktorý je náročný, akčný a neúprosne rýchly, považujeme za mimoriadne dôležité, aby ľudia, ktorí Mondelēz International tvoria, boli proaktívni, flexibilní, odvážni a schopní čeliť dennodenne novým výzvam a zmenám, ktoré trh prináša. Aby sa to našim zamestnancom podarilo, poskytujeme im nadštandardné vybavenie, najmodernejšie technológie a príjemné inšpiratívne prostredie, podporujeme ich všestranným a na mieru šitým osobným rozvojom, odmeňujeme ich nadštandardným finančným ohodnotením, kompenzujeme im pracovné nasadenie strávením chvíľ s ich kolegami a priateľmi prostredníctvom spoločných výletov a pretekov, firemných večierkov i dobrovoľníckych dní a snažíme sa vyjsť v ústrety individuálnym potrebám a prianiam pomocou pružných podmienok, rozmanitej ponuky benefitov a širokej škály pracovných príležitostí po celom svete.
Máme výborné produkty, inšpiratívne prostredie a správnych ľudí, a práve preto sa u nás pracuje skvele!