Mondelēz International
Mondelēz International

Kto sme

Mondelēz International je jedným z najväčších výrobcov cukroviniek a pečených produktov na svete. Zamestnáva 80 tisíc ľudí a umožňuje spotrebiteľom vo viac ako 150 krajinách sveta vychutnávať snacky správnym spôsobom. Medzi najznámejšie globálne a lokálne značky patrí čokolády Milka, Cadbury, Toblerone a Figaro, sušienky Oreo, LU a belVita (na lokálnom trhu známe ako BeBe Dobré ráno) a cukríky a žuvačky Halls a Trident. Na Slovensku naša spoločnosť pôsobí od roku 1992, kde zamestnáva okolo 800 ľudí a predáva takmer 500 produktov pod 16 značkami. V Bratislave má výrobný závod s viac ako 120 ročnou tradíciou, ktorý je zameraný na výrobu čokoládových cukroviniek, ďalej obchodnú jednotku a tiež Europske Excellence centrum (EBSC). To je domovom specializovanych klucovych odborníkov z oblasti logistiky, financií, informačných technológií a nákupu, ktorí podporujú náš europsky a globálny biznis.

Koho hľadáme

Aby si naša spoločnosť udržala predné postavenie na trhu rýchloobrátkového tovaru, ktorý je náročný, akčný a neúprosne rýchly, považujeme za mimoriadne dôležité, aby ľudia, ktorí Mondelēz International tvoria, boli proaktívni, flexibilní, odvážni a schopní čeliť dennodenne novým výzvam a zmenám, ktoré trh prináša. Aby sa to našim zamestnancom podarilo, poskytujeme im nadštandardné vybavenie, najmodernejšie technológie a príjemné inšpiratívne prostredie, podporujeme ich všestranným a na mieru šitým osobným rozvojom, odmeňujeme ich nadštandardným finančným ohodnotením, kompenzujeme im pracovné nasadenie strávením chvíľ s ich kolegami a priateľmi prostredníctvom spoločných výletov a pretekov, firemných večierkov i dobrovoľníckych dní a snažíme sa vyjsť v ústrety individuálnym potrebám a prianiam pomocou pružných podmienok, rozmanitej ponuky benefitov a širokej škály pracovných príležitostí po celom svete. Máme výborné produkty, inšpiratívne prostredie a správnych ľudí, a práve preto sa u nás pracuje skvele!

Čo ponúkame

Sme hrdí na to, že máme vysoko výkonnú firemnú kultúru zameranú na spoluprácu, v ktorej podporujeme vašu kariéru a rozvoj. Na oplátku za vaše odhodlanie a nadšenie ponúkame motivujúce platové ohodnotenie plus ročnú odmenu na základe vašej výkonnosti. Ponúkame tiež vysoko atraktívne výhody, ako sú napríklad: - Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti - Doplnkové dôchodkové sporenie - Pružný pracovný čas - Dovolenka navyše - Platené voľno (narodení dieťaťa, svadba atď.) - Možnosť zdravotného voľna (tzv. sick days) - Príspevok pri práceneschopnosti - Elektronická stravovacia karta - Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku - Firemné produkty so zľavou (tzv. deputát a zlom) pre potešenie vašej rodiny a priateľov - Príspevok na voľnočasové aktivity (šport, relax, kultúra, cestovanie atď.) prostredníctvom Cafeterie alebo poukážok - Podniková posilňovňa - Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku - Životné poistenie - Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení - Odmeny pri pracovných jubileách - Firemné večierky a tímové podujatia - Medzinárodné prostredie a kariérny rast - Vzdelávacie a rozvojové príležitosti V prípade vybraných pozícií tiež napríklad: - Firemný notebook aj na súkromné účely - Firemné auto aj na súkromné účely - Mobilný telefón aj na súkromné účely - Možnosť práce z domu (tzv. home office) - Príspevok na vzdelávanie a štúdium ACCA

Jazykové znalosti

Anglický: b2, c1, c2