Minebea Slovakia s.r.o.
Minebea Slovakia s.r.o.

Kto sme

Minebea Slovakia je stabilná zahraničná spoločnosť, zaoberajúca sa elektrotechnickou výrobou elektromotorčekov a aktuátorov. Sme spoločnosť zameriavajúca sa nielen na automobilový priemysel, ale aj na výrobu a vývoj portfólia Industry produktov. Naše vývojové centrum je cestou pre rozvoj a rast východoslovenského regiónu. Pôsobíme v multikulturálnom prostredí, čo poskytuje príležitosti vzájomnej spolupráce so zahraničnými kolegami a inými spoločnosťami. Stáže a Trainee program pre študentov sú priestorom pre prepojenie teórie s praxou a prípravu na budúce povolanie.

Koho hľadáme

Do nášho tímu hľadáme motivovaných kolegov, ktorí budú radi prispievať k rastu a rozvoju našej spoločnosti. Predovšetkým hľadáme nových kolegov do oblastí: výroba a údržba, procesný inžiniering, výskum a vývoj (HW & SW), kvalita, nákup a logistika.

Čo ponúkame

Naši noví kolegovia budú mať príležitosť podieľať sa na budovaní novovznikajúceho závodu Minebea Mitsumi v Košiciach. Ponúkame prácu v zaujímavom prostredí, medziročné navýšenie miezd, koncoročné odmeny, firemné akcie, flexibilný pracovný čas, jazykové a odborné vzdelávanie, Multisport kartu, príspevky pri životnom výročí a na regeneráciu.