MicroStep spol. s r.o.
MicroStep spol. s r.o.

Kto sme

Firma MicroStep, spol. s r.o. je výrobcom a dodávateľom CNC strojov na delenie materiálov plazmou, laserom, autogénom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom. Popri mechanike strojov vyvíja a dodáva pokročilé riadiace systémy pre obrábacie stroje a vlastný CAM softvér so špecializovanými modulmi pre konkrétne obrábacie aplikácie. Prostredníctvom siete autorizovaných predajcov a dcérskych spoločností má firma zastúpenie v 58 krajinách sveta s vyše 95% podielom produkcie určeným na export. Rezacie stroje MicroStep pracujú popri domovskej SR a takmer všetkých európskych krajinách v USA, Juhoafrickej republike, Brazílii, krajinách Blízkeho východu, Egypte, Indii, Číne, Vietname či Južnej Kórei. V oblasti plazmového rezania patrí firma medzi najväčších svetových výrobcov.

Koho hľadáme

Naša spoločnosť pravidelne obsadzuje odborné pozície v oblasti strojárstva. V Bratislave sú to pozície projektového manažéra, konštruktéra, technológa, servisného technika, obchodno-technických konzultantov a mnohé ďalšie. Keďže máme aj samostatné administratívne a vývojové centrum, často hľadané pozície sú aj programátori, vývojoví pracovníci, či administratívni pracovníci Vo výrobných strediskách požadujeme kandidátov v oblasti zvárania, elektrotechniky a takisto pravidelne prijímame aj montážnikov, či frézarov a operátorov CNC strojov.

Čo ponúkame

Firemné benefity: Kariérny/odborný rast Našich kolegov odborne vzdelávame, absolvuješ školenia u top dodávateľov Technológií obrábania Môžeš využiť prácu z domu 2 x do roka sick day Flexibilná pracovná doba Máš možnosť vycestovať na služobnú cestu aj do zaujímavých exotických destinácií po celom svete Počas služobných ciest ti budeme okrem zákonných diét platiť aj extra Nadčasy, príspevok na stravovanie nad rámec zákona Koncoročné odmeny v závislosti od ekonomických výsledkov firmy Multisport karta, príspevok na DDS, príspevok na kultúru Firemné teambuilding