mediworx software solutions, a.s.
mediworx software solutions, a.s.

Kto sme

Sme IT spoločnosť zameraná na poskytovanie komplexných softvérových a hardvérových riešení a konzultácií so špecializáciou na zdravotníctvo a poisťovníctvo. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2006.

Koho hľadáme

Hľadáme šikovných, rozvoja-chtivých kolegov, ktorí sa chcú podieľať na digitalizácii slovenského zdravotníctva a poisťovníctva.
- programátor
- analytik
- tester
- administrátor
- projektový manažér

Čo ponúkame

PONÚKAME VIAC Niektoré benefity sú nevyčísliteľné – napríklad skvelý kolektív založený na úprimných priateľstvách. Okrem toho ponúkame know-how a pomoc od ľudí, ktorí sú v danej oblasti naozaj odborníci a je radosť sa od nich učiť. ŽIVOT MIMO PRÁCE Samozrejme, uvedomujeme si, že naši ľudia majú aj život mimo práce, a preto sa snažíme neustále rozširovať ponuku našich benefitov, ktoré by mohli využiť vo voľnom čase. Najviac milovaným benefitom je zrejme Multisport karta, vďaka ktorej majú naši zamestnanci otvorené dvere do fitness centier, športovísk a wellnessov po celom Slovensku. Po športe sa môžu objednať napríklad aj na masáže zdarma. PRUŽNÁ PRACOVNÁ DOBA Ak sa niekomu predsa len ťažko vstáva, môže štyrikrát do mesiaca využiť možnosť pracovať z domu. Lepšie je však prísť do práce, pretože tam na každého čaká čerstvé ovocie, neobmedzený pitný režim a občas aj nejaké špeciálne prekvapenia. NA ZDRAVÍ SI DÁVAME ZÁLEŽAŤ Dvakrát do roka dodatočne prispievame zamestnancom na zdravý životný štýl. No ak niekto predsa len ochorie, určite rád využije zľavy v celej sieti lekární Dr. Max a polikliník ProCare. BENEFITY NAD RÁMEC ZÁKONA mediworx rád prispieva, napríklad aj na stravné lístky nad rámec zákona, ba dokonca aj do III. piliera. Už máme zapísanú celú stranu benefitov a to sme ešte nespomenuli všetky ďalšie zľavy, ktoré máme na printové médiá, autá, pozemky, či sushi... O všetky tieto výhody sa však radi podelíme s každým, kto sa stane súčasťou mediworxu :)