MATERNA Information & Communications s.r.o.
MATERNA Information & Communications s.r.o.

Kto sme

Skupina Materna so sídlom v Nemecku realizuje inovatívne a udržateľné projekty v oblasti IT a digitalizácie pre viac ako 1 200 zákazníkov. Patria medzi ne korporácie DAX, stredne veľké podniky a orgány verejnej správy. Je jedným z piatich najväčších zamestnávateľov v IT odvetví v Nemecku. Zamestnáva viac ako 3 200 ľudí na 36 miestach po celom svete a má niekoľko dcérskych spoločností. V roku 2021 dosiahla Materna v rámci celej skupiny obrat vo výške 433 miliónov eur. Už viac ako 40 rokov je Materna symbolom udržateľného podnikania, inovatívnych IT a softvérových projektov najvyššej kvality. Dodnes je v stopercentnom súkromnom vlastníctve dvoch zakladateľských rodín.

Koho hľadáme

Hľadáme talenty s rôznymi zručnosťami a zameraním. Rôznorodosť našich zákazníkov a ich projektov sa odráža v zaujímavých úlohách našich zamestnancov. Vývoj jednotlivých aplikácií na implementáciu kritických podnikových procesov je založený na osvedčenom štandardnom technologickom stacku, ktorý zahŕňa DevOps Toolchain, vývojové frameworky a hybridný cloud ako prevádzkovú platformu. Na realizáciu týchto projektov hľadáme talenty a odborníkov na agilný vývoj v Jave. Konzultácie a implementácia Low-Code platforiem globálnych lídrov na trhu ServiceNow, BMC a MicroFocus si vyžadujú dobrú znalosť IT a procesov. Výsledkom sú pracovné postupy, ktoré mapujú IT a obchodné procesy našich zákazníkov. Hľadáme tiež podporu odborníkov a talentov pre náš Test management Team a Managed Service team.

Čo ponúkame

• Prácu v stabilnej nemeckej spoločnosti, ktorá je na trhu už viac ako 40 rokov. Na Slovensku máme kolegov, ktorí u nás pracujú viac ako 25 rokov • Plochá firemná štruktúra bez zdĺhavých korporátnych procesov • Zaujímame sa o našich zamestnancov a investujeme do ich rozvoja (technické školenia, nemčina, možnosť ísť na výmenný pobyt do Nemecka na týždeň, mesiac, či 2 roky. Každoročne prehodnocujeme možnosti rastu našich zamestnancov a ich smerovanie • Sme flexibilní (Dôverujeme našim zamestnancom, môžu pracovať remote a pracovný čas si organizujú podľa seba) Zamestnanecké výhody, benefity • Individuálne hodiny nemeckého jazyka v rámci pracovnej doby s lektorom a skupinové konverzácie s kolegami • 5x za rok sick day • Máš u nás možnosť získať rôzne certifikácie • Multisport alebo Benefit card. Vyber si čo Ti viac vyhovuje • Koncoročný finančný bonus • Ponúkame referral bonus až vo výške 1000 EUR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2

Nemecký jazyk: b1