Marelli
Marelli

Kto sme

V máji 2019 sa spoločnosť Calsonic Kansei a Magneti Marelli zjednotili pod novou svetovou značkou – MARELLI. Prechod na jednotnú značku bol dôležitým krokom v integrácii oboch spoločností a pozícií spoločnosti Marelli, aby mohli ešte účinnejšie konkurovať v globálnom meradle. Toto obchodné meno signalizuje nového globálneho lídra v automobilovom priemysle a stavia spoločnosť na ďalší rast na všetkých globálnych trhoch. V Marelli Kechnec sa nachádzajú 2 divízie – Electronics & Powertrain/Propulsion and Solutions. Divízia Elektronické Systémy vyrába prístrojové dosky – palubné počítače, poistné skrinky (fuse box) a navigačné systémy, ktoré sú súčasťou elektroniky v automobile. Medzi nové projekty patria: Inverter system, Battery management system and Automotive lights devices. Nosnými výrobkami divízie Powertrain/Propulsion and Solutions sú škrtiace klapky ETB (Electronics throttle bodies), sacie rozvody AIM – Nasávacie potrubie (Air intake manifold), Senzor pre snímanie škrtiacej klapky TPS (Throttle position sensor), Aktuátory na turbodáchadlo REA (Rotary Electric Actuator) a Vysokotlaková palivová pumpa GDI (Gasoline direct injection pump).

Koho hľadáme

Kolegov, ktorím práca v dynamickom prostredí nevadí, kolegov, ktorí majú radi nové výzvy, ktoré s nadšením prijímajú a zároveň sú ochotní pracovať vo vysoko inovatívnom prostredí s najnovšími technológiami . Hľadáme Inžiniera asemblážnych strojov, Inžiniera zákaznickej kvality, King Analyzéra, MES Technika, Inžiniera údržby, Technika údržby, Manažéra procesného inžinierstva, Plánovača výroby, Technika kvality. Ak máš technické vzdelanie, nevadí ti byť spätý s výrobou a chceš sa učiť nové veci, tak hľadáme práve Teba do nášho tímu!

Čo ponúkame

Práca v Marelli v divíziách Electronic Systems a Powertrain v priemyselnom parku Kechnec znamená spoznávať dynamický svet vo vysoko inovatívnom prostredí. Marelli ponúka možnosť zoznámiť sa s najnovšími technológiami, rôznymi funkčnými oblasťami, budovať technickú alebo manažérsku kariéru. Okrem toho robíme pre našich zamestnancov aj rôzne akcie a aktivity napr.:Mikuláš, Vianočný večierok, Vianočný obed, Marelli túry,, Beh v ZOO Športový deň, Multisport karta, Deň zdravia s Multisport, Skokan roka, Príspevok na stravovanie, Zamestnanec mesiaca, Zamestnanec roka, Ocenenie seniority - 5 a 10 rokov Seniority bonus, Bonus za nulový absenteizmus, Narodeniny, Cafeteria - benefit plus, Raňajky s riaditeľom, Referral program, Award systém, Medzinárodný deň žien, Príspevok na dochádzanie do práce (vybrané destinácie), Zákaznícka karta Fresh, Teambuildingy, Iontové nápoje, Deň otvorených dverí, Zľava v Datart-e, Suggestion system...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2

Počítačové znalosti

Microsoft office: Pokročilý