Marel Slovakia s.r.o.
Marel Slovakia s.r.o.

Kto sme

Celosvetovo zastávame vedúcu pozíciu v dodávaní najmodernejších strojov pre priemysel spracovania rýb, mäsa a hydiny. Spoločnosť bola založená na Islande v roku 1983 a pôsobí v 30 krajinách. Marel Slovakia s.r.o. so sídlom v Nitre je jedným z 9tich výrobných závodov Marelu po celom svete. Máme tím zložený z viac ako 260 zamestnancov a stále sa rozrastáme.

Koho hľadáme

Naši zamestnanci sú našou silnou stránkou. V našej firemnej kultúre sa odráža profesionalizmus, kvalifikovanosť, tímová práca, kreativita a uspokojenie z práce. Nezabúdame pritom na zábavu a potešenie! Hľadáme šikovných ľudí, ktorí sa chcú stať našimi kolegami v oblasti výroby, inžinieringu, nákupu, technológií, plánovania a administratívy.

Čo ponúkame

Snažíme sa vytvoriť tie najvhodnejšie pracovné podmienky a priateľskú pracovnú atmosféru. Popritom sme najuznávanejšia značka v priemysle.Ponúkame 13. plat, príspevok na dochádzanie a bývanie, zabezpečenie raňajok, obedov a nápojov, výučbu angličtiny, príspevky na regeneráciu síl, mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas a mnoho iných benefitov.

Kde nás nájdete?