Magneti Marelli
Magneti Marelli

Kto sme

Magneti Marelli je medzinárodná spoločnosť zameriavajúca sa na dizajn a výrobu vysoko-technologických systémov a komponentov pre automobilový sektor so sídlom v Taliansku (Corbetta, Miláno). Svojimi produktami, v ktorých kombinujeme kvalitu, technológiu a univerzálnosť, zásobujeme popredné automobilky v Európe, Severnej a Južnej Amerike a Ázii. Na Slovensku pôsobia dve divízie - Elektronické Systémy a Powertrain - obe situované v Priemyselnom parku Kechnec. V týchto divíziách je zamestnaných 1400 ľudí Divízia Elektronické Systémy vyrába prístrojové dosky, navigačné systémy a palubné počítače, ktoré sú súčasťou elektroniky v automobile. Nosnými výrobkami divízie Powertrain sú škrtiace klapky, sacie rozvody a GDI (vysokotlakové) pumpy.

Koho hľadáme

Magneti Marelli hľadá talent, nadšenie a otvorenosť voči zmenám - výmenou za to ponúka jedinečnú príležitosť na profesionálny rozvoj a rast. Práca v Magneti Marelli v divíziách Electronic Systems a Powertrain v priemyselnom parku Kechnec znamená spoznávať dynamický svet vo vysoko inovatívnom prostredí. Nadšenie prijímať nové výzvy a ochota pracovať v medzinárodnom kontexte sú požadované a oceňované.

Čo ponúkame

Magneti Marelli ponúka možnosť zoznámiť sa s najnovšími technológiami, rôznymi funkčnými oblasťami, budovať technickú alebo manažérsku kariéru. Ponúkame stabilné pracovné miesta s dlhodobou perspektívou, odborný a osobnostný rozvoj podporovaný špecifickými kurzami a školeniami. Máme rozvinutú sociálnu politiku a benefity zahrňujúce príspevok na dopravu resp. dopravu fiemným autobusom, caffeteria systém, multisport kartu, preplácanie účasti na kolektívnych športoch a na rôznych športových podujatiach, organizujeme vlastné športové podujatia, rodinné akcie: Deň otvorených dverí, Mikuláš, Vianočný večierok, Teambuildingové akcie. Zvyšovanie mzdy na základe pravidelného prehodnocovania dosiahnutých pracovných výsledkov a zručností. Nadštandardná lekárska prehliadka pre zamestnancov v pracovnom pomere min. 2 roky.