M2 Personal GmbH
M2 Personal GmbH

Kto sme

Sme renomovaná nemecká spoločnosť z oblasti personálnych služieb pre dočasné prideľovanie zamestnancov v priemyselných a remeselných oblastiach. Zamestnávame už viac než 1700 zamestnancov z Nemecka a strednej Európy, naše dlhodobé skúsenosti od 80-tych rokov, tak ako aj naše know-how, nás zaraďujú medzi špičkové spoločnosti v tejto oblasti v Nemecku. Naše motto „Von Mensch zu Mensch“ je najdôležitejšiou vedúcou myšlienkou a zároveň označením pre čestnosť voči zamestnancom, tak ako aj zákazníkom. Naším cieľom je poskytovanie služieb na vysokej úrovni za každých okolností.

Koho hľadáme

Hľadáme inštalatérov, kúrenárov, frézárov, operátorov CNC, elektrikárov, zámočníkov, zváračov s predpokladmi: - samostatnosť a výborná pracovná disciplína - prax v odbore je potrebná - výhodou vlastné auto, pre pre transport zo Slovenska do Nemecka a na dojazd do práce z ubytovne - práca je cez pracovné dni (nie turnusy), možnosť práce nadčas. Výhodou je byť vyučený v odbore alebo ekvivalentné technické vzdelanie s príslušným technickým vyškolením a niekoľkoročnou praxou v odbore, ale je vhodné aj pre začiatočníkov po vyučení. Štart podľa dohody. Min. základná komunikatívna znalosť NJ (A2), bežná slovná zásoba používaná v odbore nutná !!!

Čo ponúkame

- práca na nemeckú pracovnú zmluvu - hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú - zamestnanecké benefity - vianočný bonus a príspevok na dovolenku, hradené nadčasy, platená dovolenka - sociálne poistenie, zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku - týždenné vyplácanie záloh - pomoc pri hľadaní ubytovania, zamestnanec si hradí z vyplácaných diét - kontaktná osoba v Nemecku hovoriaca slovensky, česky

Jazykové znalosti

Nemecký: a2