Lyreco CE, SE
Lyreco CE, SE

Kto sme

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Máme viac ako 11 000 produktov, ktoré si naši zákazníci môžu objednať spôsobom, ktorý im najviac vyhovuje a my im objednávku doručíme v nasledujúci pracovný deň. Našim cieľom je zjednodušovať život v práci našim zákazníkom v 42 krajinách vo svete. Lyreco sídli na západnom Slovensku v meste Pezinok. Areál je v krásnom prostredí s výhľadom na malé Karpaty. V Pezinku sa nachádza aj hlavné distribučné a logistické centrum pre 4 krajiny.

Koho hľadáme

Hľadáme osobnosti #telomidušou. Zostaň sám sebou #mámeradiosobnosti. Hľadáme šikovných ľudí, ktorí budú u nás šťastní. Naše hodnoty a zmysel pre humor je to, čo nás spája. Kedže v Pezinku máme hlavné distribučné a logistické centrum pre Rakúsko, Maďarsko, Slovensko a Česko pri väčšine pozícií hľadáme kandidátov, ktorí vedia nemecky alebo maďarsky. Ponúkame rôzne pozície na oddeleniach #logistics #sales #businessservices #finance #marketing.

Čo ponúkame

- budeš sa mať u nás fajn: Všetci si tykáme a radi spolu trávime čas, pretože nám je jednoducho spolu dobre.
- humor, ktorý nás spája: Síce celý deň pracujeme každý na svojich úlohách, ktoré vedú k naplneniu našich spoločných cieľov, máme radi humor a je trvalou súčasťou aj nášho pracovného života.
- otvorená komunikácia: Keď sa darí, vzájomne sa pochválime, a ak niečo nejde tak ako by malo, hovoríme o tom.
- vzdelávanie: Naši zamestnanci sa kontinuálne vzdelávajú každý rok (interne aj externe) + podporujeme aj rozvoj jazykových znalostí formou finančného príspevku.
- ďalšie rozmaznávanie: Dovolenka naviac, darčekové lístky, zľavy na naše produkty, talentová akadémia, lyžovačky, raňajky, prednášky atď.
Radi Ti o našich benefitoch povieme viac na osobnom stretnutí.

Jazykové znalosti

nemecký: b2, c1, c2

maďarský: b2, c1, c2