Profesia+LMC
Profesia+LMC

Kto sme

Našou hlavnou doménou je vývoj produktov pre český a slovenský svet práce. V našej produktovej dielni nájdete dobre známe značky ako Jobs.cz, Profesia, Prace.cz, Atmoskop.cz, Paylab, Tulu alebo napríklad aj Seduo, Techloop a mnoho ďalších. Zároveň stále robíme na niečom novom. Ako technologická firma sa snažíme držať krok s dobou a venujeme sa neustálym inováciám a súčasným trendom. V kocke povedané je naša misia jednoduchá - chceme lepší svet práce pre každého.

Koho hľadáme

Všeobecne najčastejšie hľadáme nových kolegov do tímov nášho produktového vývoja, čo znamená pozície od vývojárov, cez DevOps až po produktových manažérov alebo napríklad UX dizajnérov. A práve v tejto chvíli máme otvorené pozície: Senior PHP programátor/ka pre web Profesia.sk PHP Lead Engineer/ka v týmu Jobs.cz - zaměření na relevanci

Čo ponúkame

- Firemná kultúra založená na otvorenosti, slobode a neformálnych vzťahoch. - Najrôznejšie interné, ale aj externé prednášky/kurzy. Navyše budeš mať voľný prístup do nášho produktu Seduo, ktoré je možnosťami osobného rozvoja naplnené na prasknutie. :) - Nadstandardní dovolená a neobmedzené množstvo tzv. „Happy days“ – to sú prakticky voľnásky, ktoré môžeš použiť kedykoľvek a na čokoľvek (doktor, úrady, sadenie stromov v lese alebo len tak, pretože sa urobí vonku pekne). - A takto by sa v benefitoch dalo pokračovať dlho, takže ak ťa zaujíma viac, mrkni priamo do našich inzerátov.

Jazykové znalosti

Slovenčina: c1, c2

Angličtina: b2, c1, c2

Počítačové znalosti

PHP: Expert

Symfony: Pokročilý

JavaScript: Pokročilý

React: Základy

MySQL: Pokročilý

ElasticSearch: Pokročilý

Vue.js: Základy

Git: Pokročilý