Lidl Slovenská republika, v.o.s.
Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Kto sme

Sme najväčšia sieť diskontných predajní v celej Európe a patríme medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti maloobchodu. Na Slovensku máme 139 predajní, 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove, Seredi a centrálu v Bratislave.

Koho hľadáme

Hľadáme nových kolegov, ktorých baví dynamická práca, chcú sa neustále rozvíjať a zlepšovať a majú radi dobrý pocit z vykonanej práce a skvelých výsledkov.

Čo ponúkame

Ponúkame ti možnosť zamestnať sa vo firme, ktorá má starostlivosť o zamestnancov medzi svojimi TOP prioritami fungovania spoločnosti a spoločenskej zodpovednosti. Predstavuje to pre nás záväzok pristupovať k našim zamestnancom férovo a byť tu pre nich v každej situácii. Neustále sa snažíme zlepšovať v tom, aby sme boli pre našich ľudí TOP zamestnávateľom. Staráme sa o ich vzdelávanie a rozvoj, zdravie, pravidelne zvyšujeme platy a rozširujeme ponuku benefitov. Ponúkame individuálny prístup, a preto u nás radi privítame aj kolegov, ktorí chcú pracovať na skrátený úväzok. Ponúkame ti zážitok pracovať vo firme, ktorej na zamestnancoch úprimne záleží, kde kariérny rast predstavuje našu šálku kávy a kolegovia a skvelé tímy motiváciu, každý deň sa tešiť do práce.