Letmo SK, s. r. o.
Letmo SK, s. r. o.

Čo ponúkame

Ak by sme mali naše produkty rozdeliť do nejakých kategórií, najlepšie by sme ich mohli nazvať ako “každodenné aspekty života vozičkárov”. Delíme ich na Mobilitu, Sedenie a polohovanie, Zdvíhanie a presun, Bezbariérovosť. Proste TO, s čím sa vozičkár každý deň stretáva, čo ho podporuje v jeho aktivitách a pomôže zvládať každodenné úlohy. A je jedno či je to pri deťoch na ihrisku, študentovi v škole, alebo u aktívneho vozičkára na vrcholových pretekoch. Na Slovensku zastupujeme značky ako Quickie, Sopur, Jay, Sterling, RGK, Leckey, Alber, FireFly, Freewheel, Roho, Spex, Handicare, Softwheel, Oxford, Tarta, Quokka a mnohé ďalšie.

Naša väzba na cieľovú skupinu je viac než osobná. Nebudeme zachádzať do detailov, ale história Letma sa vlastne nepíše od roku 2004, ale už niekoľko desiatok rokov. Naša práca je nielen o znalostiach, ale tiež o cite a vzťahu.

Z ponuky produktov sme si vybrali tie najlepšie značky, ktoré vytvárajú ideálne prepojenie a náväznosť. Vďaka nim poskytujeme ideálne riešenia pre všetkých vozičkárov.

Pravdepodobne nie sme ideálny partner, ak hľadáte najlacnejší vozík na trhu. Takýto tovar nám vyrobcovia tiež ponúkajú, ale keď by sme s Vami nemohli vyriešiť zároveň správne nastavenie, sedenie a stabilitu, asi by nás takáto práca veľmi nebavila. Takéto vozíky si nechajte od iných poslať poštou. Viac sa s nimi robiť nedá. Viac na: https://www.letmo.sk/o-nas/