Letisko M. R. Štefánika
Letisko M. R. Štefánika

Kto sme

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je unikátny zamestnávateľ s jedinečnou atmosférou letiska a lietadiel. Ponúkame netradičné pracovné pozície, napr. prevádzkový dispečer, zamestnanec ochrany letiska, check-in agent či hasič-záchranár. Ponúkame zaujímavé miesto na prácu, ktoré u nás vykonávajú mnohí naozaj zo srdca, a kde je možnosť samostatnej kreatívnej práce. Sme akciová spoločnosť s účasťou štátu. Medzi naše hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa aj predaj služieb leteckým prepravcom a poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Koho hľadáme

Do nášho "letiskového" tímu hľadáme spoľahlivých kolegov/kolegyne, kto bude mať záujem a chuť rozvíjať naše najväčšie letisko na Slovensku.

Čo ponúkame

Ponúkame prácu v atraktívnom, zaujímavom prostredí s možnosťou samostatnej kreatívnej práce a s možnosťou ďalej rozvíjať svoje schopnosti, bezplatné odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách, zamestnanecké výhody (napr. parkovanie v mieste pracoviska zdarma, využívanie Multisport karty), odmeny pri životnom a pracovnom jubileu, referenčný bonus, pripravujeme rôzne interné súťaže a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, pre milovníkov športu máme fitness centrum v mieste pracoviska zdarma.