Leaf Academy
Leaf Academy

Kto sme

LEAF je nezisková organizácia, ktorej cieľom je pomôcť Slovensku stať sa ekonomicky silnou krajinou s úspešnými firmami, ktoré obstoja aj v globálnej konkurencii a efektívnou verejnou správou. Toto sa snaží dosiahnuť pomocou rôznych programov na rozvoj mladých ľudí s potenciálom vyrásť na osobnosti, ktoré budú v sebe spájať charakternosť, excelentnosť, podnikavé líderstvo a občiansku angažovanosť. Bez ohľadu na sociálno-ekonomické prostredie, z ktorého pochádzajú.

Koho hľadáme

Náš tím je postavený na diverzite ľudí a ich skúseností, ktoré zahŕňajú oblasť biznisu, verejný i mimovládny sektor, vzdelávanie študentov a rozvoj dospelých, ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. V súlade s naším poslaním hľadáme kolegov, v ktorých sa spája snaha o vysokú kvalitu s osobnou integritou, ľudskosťou a vzájomnou úctou.

Čo ponúkame

Ak hľadáte rutinnú pozíciu a firemné výhody, LEAF nie je pre vás tým najlepším miestom. Ak hľadáte príležitosť sledovať svoje osobné ambície a poslanie, môžeme vám ponúknuť: - Významný vplyv: Usilujeme sa podporovať rozvoj talentovaných mladých ľudí, ktorí majú potenciál stať sa v spoločnosti nositeľmi pozitívnych zmien - Profesionálne tímové prostredie: stanete sa súčasťou rôznorodého a podporného tímu, ktorý sa snaží byť v popredí vzdelávania v 21. storočí. - Náročné úlohy: Sme podnikateľská organizácia. Vzdelávanie na pracovisku a rýchly osobný rozvoj sú tu nevyhnutné. Máte šancu priniesť a okamžite implementovať nové nápady.

Jazykové znalosti

Angličtina: b2, c1, c2