Kyndryl Services Slovensko
Kyndryl Services Slovensko

Kto sme

Spoločnými silami dokážeme posunúť vpred kľúčové systémy, na ktoré sa spolieha digitálna ekonomika. Naši experti, poskytujúci služby viac ako 4 600 zákazníkom, ktorí vyžadujú špičkové technológie v odvetviach s vysokou mierou regulácie, vrátane 75 % spoločností z rebríčka Fortune 100, budú navrhovať, prevádzkovať a spravovať tie najpokročilejšie a najspoľahlivejšie technologické infraštruktúry, ktoré moderný svet nevyhnutne potrebuje. Vďaka flexibilnej a intenzívnej spolupráci s našimi zákazníkmi dokážeme maximalizovať prínos technológií a zároveň sa neustále snažíme zlepšovať v tom, čo robíme, aby sme dokázali splniť všetky očakávania. Pridajte sa k nášmu pestrému tímu oduševnených technologických expertov, ktorí sú strojcami technológií budúcnosti.

Koho hľadáme

Kultúra spoločnosti Kyndryl Naše tímy sú rôznorodé, no zároveň nás spája naša spoločná schopnosť odhaliť a využiť príležitosť. Sú štyri vlastnosti, ktoré nás definujú a posúvajú k dokonalosti: · Oddaní, vášniví, sústredení a verní nášmu spoločnému úspechu · Zameraní na neustále zlepšovanie sa a napĺňanie všetkých príležitostí s energiou · Empatickí, snažiaci sa hlboko porozumieť druhým tým, že pozorne načúvame · Predvídaví, hľadiaci dopredu s dôrazom na odhalenie poznatkov, čím vytvoríme kľúčové prepojenia Vďaka príležitostiam od financií až po vývoj softvéru ponúka Kyndryl neuveriteľnú škálu možností pre vás a vašu kariéru.

Čo ponúkame

V spoločnosti Kyndryl sa vždy zameriavame na napredovanie. Sme: Growth-Minded Pokrok znamená, že nikdy neprestaneme rásť, v našej práci alebo v našich životoch. Kyndryl bol vytvorený, aby bol srdcom pokroku. Spolupracujeme s tímami našich zákazníkov, aby sme podporili veľké ambície, spochybňovali predsudky a posilnili výsledky. Inclusive & Open Rozmanitosť je hlbšia ako to, ako vyzeráme alebo odkiaľ pochádzame. Ide o to, ako myslíme a kto sme. Kyndryl je úrodnou pôdou pre originálnych mysliteľov a príjemným domovom pre všetky prostredia, skúsenosti a nápady. Customer-Centric Existuje mnoho spôsobov, ako merať úspech. Ak však naši zákazníci nie sú šťastnejší, silnejší a lepší, ako keď našli nás – na ničom inom nezáleží. Rastieme tým, že im pomáhame rásť. Transformative Digitálna ekonomika nikdy neprestane rásť a meniť sa. Ani my by sme nemali. Sme hrdí na to, čím sme, ale sústredíme sa na to, čím sa staneme. Ak ste súčasťou Kyndrylu, budete rásť vďaka skúsenostiam.