KROS a.s.
KROS a.s.

Kto sme

KROS a.s. je úspešná slovenská softvérová firma zaoberajúca sa už od roku 1995 vývojom a predajom softvérov zameraných na ekonomiku (programy ALFA plus, OLYMP a OMEGA, NEO, ONIX, TAXA, iKROS), stavebníctvo (program CENKROS 4) a znalectvo (programy HYPO a MEMO). Programy používa už takmer 90 tisíc zákazníkov a v posledných rokoch sú najpredávanejšími balíkovými softvérmi vo svojej kategórii.

Koho hľadáme

Rád kódiš a si telom i dušou vývojár? .NET či SQL nie sú pre teba španielskou dedinou? Potom hľadáme práve Teba. Staň sa členom našej KROS family a pomôž nám vytvárať softvér pre ľudí a robiť ich život jednoduchším. Vítaní sú aj šikovní študenti a absolventi.

Čo ponúkame

V KROSE si žijeme ako v bavlnke a do práce chodíme naozaj radi. Okrem super firemnej kultúry k tomu prispieva aj zaujímavý sociálny program, do ktorého sme v roku 2018 investovali 77 461 eur. Opäť sme žili športom a zabojovali sme na firemnom futbalovom, volejbalovom a squashovom turnaji. Nechýbala ani spoločná „bikovačka“. V lete sme na skvelej akcii SUMMER KROS strávili 4 dni v malebných Vysokých Tatrách. Užili sme si náročné i menej náročné túry, cyklojazdy po okolí, wellness, masáže, grilovačku, karaoke a každý večer poriadnu párty. Návrat do reality počas horúcich dní nám spríjemnila chutná zmrzlina. Nezabudli sme ani na našich najmenších a spoločne sme si užili Deň detí plný atrakcií a dobrého jedla. V zime deti prišiel pozrieť aj Mikuláš s čertom. Celé sme to zavŕšili pred Vianocami na mexickej párty v kostýmoch za sprievodu vynikajúcich Heľeniných očí. To bol veru rok!