KROS a.s.
KROS a.s.

Kto sme

Sme rodina plná priateľských vzťahov pretkaných vzájomným rešpektom, dôverou, chuťou posúvať svet vpred a spolupracovať. Dlhé roky sme lídrom v oblasti ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru na Slovensku. Od roku 1995 nám dôveruje viac ako 95 000 zákazníkov. V rodine nás je cez 240 a stále máme rovnakých slovenských majiteľov, ktorí sú s nami od začiatku. Kros nikdy nespí. Neustále hľadáme nové biznisové príležitosti na trhu, modernizujeme technológie a agilný prístup, presúvame produkty do cloudu a mobilných zariadení. Spolu s majiteľmi chceme vytvoriť 100 ročnú “happiness driven company”. Ak je firma šťastná a storočná, tak má aj spokojných zákazníkov. Sú to spojené nádoby, jedno bez druhého nebude.

Koho hľadáme

IT analytik a manuálny tester webovej aplikácie Špecialista/konzultant mzdového a dochádzkového programu IT analytik a manuálny tester mzdového a dochádzkového

Čo ponúkame

Ponúkame prácu, kde nebudeš len číslo, kde sa držíme firemných hodnôt "Sme KROS family", "Práca nás baví" a "Máme výnimočné výsledky". - Pri nástupe budeš mať plnú podporu svojho "buddyho", ktorý ťa do všetkého zaškolí. - Na žiadnu prácu nebudeš sám, oceníš tímovú spoluprácu, ktorú cielene budujeme. - U nás platia dohody a tvoj názor bude vždy vypočutý. - Naberieš praktické vedomosti z oblasti miezd a personalistiky. - Z chýb sa učíme, u nás sa ich báť nemusíš, práve naopak, sme radi, ak si ich vieš priznať. - Osobný a odborný rast máš zaručený. Nemusíš sa báť, že ostaneš stáť na mieste. - Nájdeš tu skvelých veselých kolegov, na ktorých sa budeš každý deň tešiť. - Zažiješ teambuildingy, chaty, raňajky, prekvapenia a iné akcie, ktoré nás stále stmeľujú a dávajú nám pocítiť, že si nás majitelia spoločnosti vážia a sme pre firmu dôležití. - Nie sme vážna firma, máme radi srandu a v Krose si tykáme. - Aby si sa u nás cítil dobre, ponúkame benefity ako SICK DAYs, príspevky na zdravotnú starostlivosť, kultúrne a športové vyžitie, bezúročné pôžičky, a to nie je zďaleka všetko. - Počas víkendov a sviatkov máš voľno, pretože work-life balance je pre nás dôležitý. - Kolegovia na podpore oceňujú hlavne zastupiteľnosť v prípade návštevy lekára alebo dovolenky. - Držíme sa našich hodnôt: sme kros family, práca nás baví a máme výnimočné výsledky. - Cielene budujeme kultúru otvorenosti a dôvery, vždy budeš vedieť na čom si a kam sa vieš posúvať.