Krone Consulting s.r.o.
Krone Consulting s.r.o.

Kto sme

Sme mladá slovenská spoločnosť založená Petrom Svobodom, ktorý ma v testingu vyše 12 ročné skúsenosti. Jeho obľúbeným mottom je: "Meníme to, ako ľudia vnímajú testing" a tomu je prispôsobená aj celá filozofia spoločnosti. KRONE Consulting sa venuje testingu, consultingu a QA. Našimi klientami sú hlavne banky a poisťovne. Viac o nás sa dozvieš na www.kroneit.com alebo na našich sociálnych sieťach :) A počul/a si už o konferencií Testing United, ktorú organizujeme? https://testingunited.com/

Koho hľadáme

Hľadáme nové posily do nášho teamu. Obsadzujeme rôzne pozície: Test Engineer, Test Analyst, Technical Test Analyst alebo si môžeš zvoliť manažérsky smer. Plne Ťa podporíme v rozvoji. Nehľadáme len technicky zdatného človeka, ale hlavne kolegu/kolegyňu, ktorý/ktorá zapadne k nám, bude mu blízka filozofia spoločnosti a naše hodnoty. Chceme a veríme, že sa u nás budeš dobre cítiť a zapojíme Ťa do všetkých aktivít. U nás nebudeš len číslom, ale plnohodnotným členom, ktorý ovplyvňuje a podieľa sa na tom, ako sa nám darí.

Čo ponúkame

V prvom rade skvelý kolektív a výnimočného šéfa. Okrem rozmanitosti projektov budeme radi, ak s nami budeš absolvovať naše firemné spoločné večere raz do mesiaca, stále vymýšľame teambuildingy, raz mesačne ideme na pizzu, pivo, dáme si preteky na lezeckej stene, proste stále spolu niečo podnikáme. Raz ročne ideme utužiť naše vzťahy mimo SR. Ďalej Ti ponúkame: ročný bonus 3100 Eur, ktorý môžeš využiť na čokoľvek, napríklad na: certifikácie ISTQB alebo rôzne školenia, ktoré si vyberáš ty sám, MHD, jazykové kurzy, Multisport karty, dni voľna navyše alebo len tak si vybrať hotovosť. Ďalej pre Teba máme v zálohe: pol dňa dovolenky na Tvoje narodeniny, zľavnené lístky do divadla a ak ti to umožní projekt, máš flexibilný pracovný čas alebo vieš pracovať home office.

Jazykové znalosti

Angličtina: b2

Slovenský jazyk: b2

Počítačové znalosti

SQL: Pokročilý

JIRA: Pokročilý

SOAP UI: Pokročilý

JAVA: Základy

Python: Základy