KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group
KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Kto sme

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Koho hľadáme

Hľadáme pracovitých a pozitívne naladených zamestnancov, ktorí sa chcú uplatniť v spoločnosti s 30-ročnou tradíciou. Oceňujeme zodpovednosť, lojalitu, ale najmä angažovanosť. Nakoľko sme finančná inštitúcia, potrpíme si aj na diskrétnosti a schopnosti vykonávať prácu čo najprecíznejšie. V neposlednom rade je u nás vítaná ochota pomáhať si navzájom a poskytovať kvalitný servis klientom.

Čo ponúkame

Sme spoločnosť s tradíciou a modernou víziou do budúcnosti. Zamestnanci sú pre náš úspech nevyhnutní, preto im vytvárame priestor pre rast, kariéru a sebarealizáciu. Okrem toho sme stabilným zamestnávateľom, kde zamestnanec nadobudne pocit istoty. Ako člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insrucane Group máme jasne zadefinované procesy, štruktúru a stratégiu. Disponujeme aj pomerne pestrou škálou benefitov: pružný pracovný čas, plne hradené stravné lístky, príspevok do III. piliera, variabilné odmeny, odmeny pri pracovnom jubileu, teambuildingy a rôzne firemné akcie, zľavy na produkty (vlastné aj partnerských spoločností). Na centrále spoločnosti máme aj strážené parkovanie pre bicykle alebo oddychové zóny v modernom šate. Náš sociálny program skrýva aj mnoho iných výhod, ktoré sú však naviazané na špecifické prípady zamestnancov – napríklad slobodné matky, rodičov s prváčikmi alebo svadobčanov.