KiK Textil a Non-Food s.r.o.
KiK Textil a Non-Food s.r.o.

Kto sme

Otvorením prvej predajne KiK v Düsseldorfe-Gerresheim v roku 1994 položil zakladateľ Stefan Heinig základy pre jeden z najúspešnejších príbehov spoločnosti v nemeckom maloobchodnom predaji. Úspech firmy KiK Textil a Non-Food s.r.o. je založený na vývoji nového obchodného modelu: Textilný diskont. V súčasnosti sa KiK nachádza medzi desiatimi najväčšími maloobchodnými predajcami v Nemecku a prevádzkuje viac ako 3 400 obchodov v Európe – z toho 2 600 v Nemecku. Momentalne máme na Slovensku cca 100 filiálok. Ponuka kvalitatívne dobrého a pritom cenovo výhodného oblečenia je našou hlavnou činnosťou a predstavuje približne 70% celkového sortimentu. Ponuku dopĺňa náš nepotravinový tovar. Viac ako 24 000 zamestnancov prispieva k medziročným nárastom počtu predajní a úspechu KiK. V KiK nájdete každý deň nové nápady pre vzhľad a fantastické výrobky pre vašu rodinu. Príďte do KiK a objavte skvelé a trendy oblečenie najlepšej kvality za najvýhodnejšie ceny. Urobte si svoj vlastný štýl vďaka nášmu širokému módnemu sortimentu pre dámy, pánov, aj v nadmerných veľkostiach, a deti. KiK vás prekvapí mnohými výrobkami pre váš domov – od kuchyne cez spálňu, až po balkón a záhradu. A pre malých má tiež vždy niečo: pridajte sa a pozrite si našu ponuku detských hračiek a skvelých písacích potrieb a potrieb pre malých remeselníkov.

Koho hľadáme

Predavač/-ka pre naše filiálky (celá SK)
Požiadavky na zamestnanca:
- Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- Osobnostné predpoklady a zručnosti - komunikatívnosť, príjemné vystupovanie - pracovitosť, spoľahlivosť - flexibilnosť - práca v maloobchode ako plus Ponúkame školenia a pracovné miesta zamerané na budúcnosť pre študentov, pre vyučených v odbore ako pre “nováčikov”. Naším cieľom je byť “príležitosťou”.

Každý zamestnanec bez ohľadu na kvalifikáciu nájde u nás kariérne výzvy a príležitosti. Hľadáme zamestnancov, ktorí sa chcú stať súčasťou nášho tímu: so záujmom o módu a obchod. Tešíme sa na vás!

Čo ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity: Sme si vedomí, že dobrý zamestnanecký vzťah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Pracovať v KiK textil a Non food, s.r.o. znamená pracovať v stabilnej a dlhoročnej spoločnosti, kde Vám mzda nikdy nebude meškať. Ponúkame Vám plat zodpovedajúci Vášmu pracovnému úväzku, 650 EURO pri 40 hod. týždennom pracovnom čase. Okrem mzdy, ktorá zodpovedá Vášmu pracovnému výkonu vám ponúkame:
- týždeň dovolenky navyše
- príplatok za soboty a nedele
- zamestnanecké zľavy
- príspevok na stravné lístky zo sociálneho fondu
- príspevok zo sociálneho fondu pri okruhlom pracovnom a životnom jubileu
- možnosť a podpora kariérneho postupu
- silné zázemie v európsky orientovanej spoločnosti.