Kaufland Slovenská republika v.o.s.
Kaufland Slovenská republika v.o.s.

Kto sme

Sme úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti obchodu. Na Slovensku pôsobíme už od roku 2000. Medzi naše základné hodnoty patrí výkon, dynamika a férovosť. U našich kolegov si ceníme motiváciu, angažovanosť a súdržnosť. Spolu tvoríme jedinečný tím.

Koho hľadáme

Aj keď sa ti pri názve našej spoločnosti môžu vybaviť hlavne kolegovia z našich obchodných domov, obsadzujeme pozície aj na našu centrálu v Bratislave alebo do logistického centra v Ilave. Nový člen tímu, či už je to nákupca, pokladník, účtovník, skladník alebo ajťák, by sa určite nemal báť zodpovednosti za každodenné úlohy, ale aj komplexnejšie projekty.

Čo ponúkame

Pre našich kolegov máme pripravenú pestrú škálu benefitov - od vlastného fitka priamo na centrále, cez Multisport kartu až po ovocné dni. Určite poteší aj kopec zliav vďaka Sphere Card a posilnenie zdravia formou vitamínových balíčkov. Na verných zamestnancov čaká dovolenka navyše či sabatikal. Flexibilný pracovný čas a nadštandardné platové ohodnotenie je pre nás samozrejmosťou. Kladieme dôraz aj na osobný rozvoj a ponúkame možnosť kariérne rásť.