Johnson & Johnson
Johnson & Johnson

Kto sme

Spoločnosť Johnson & Johnson je najväčšia zdravotnícka spoločnosť na svete, ktorá sa už viac než 130 rokov venuje starostlivosti o zdravie ľudí. Ponúkame najširší a najmodernejší sortiment výrobkov v oblasti zdravotníckych prostriedkov a lekárskych technológií.

Naša spoločnosť pozostáva z 3 sektorov:
1) Consumer Healthcare (Sektor spotrebný) – výrobky z oblasti kozmetiky a osobnej hygieny
2) Medical Devices (Sektor zdravotníckych prostriedkov) – výrobky z oblasti chirurgie, dezinfekcie, kĺbne náhrady, sterilizátory
3) Janssen (Sektor farmaceutický) – výroba originálnych liekov

Zároveň v Českej republike sídli naše medzinárodné business centrum JNJ Global Business Services , ktoré ponúka pracovné možnosti v oblasti financií, nákupu a ľudských zdrojov.

Koho hľadáme

Ideálny kandidát na všetky naše pozície má aspoň bakalársky diplom a bez problémov sa dohovorí anglicky. A co ďalej? Je to človek, ktorý chce vyniknúť – rád/a si kladie ciele, ktoré nie sú malé, rovnako ako celá naša firma.

Čo ponúkame

Na Slovensko spoločnosť Johnson & Johnson hľadá v súčasnosti kandidátov na pozície z oblasti obchodu, produktového manažmentu, marketingu, kvality a zákaznického servisu.
V prípade, že hľadáte výzvu a ste otvorený pracovnej príležitosti v našom Pražskom business centre, ponúkame taktiež možnosti v oblasti HR, financií, datových analýz, zákaznického servisu s využitím cudzích jazykov, nákupu a pod.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na Profesia Days 2018!

Kde nás nájdete?