IT-Impulse
IT-Impulse

Kto sme

IT-Impulse je Software Engineering divízia medzinárodnej spoločnosti JobImpulse GmbH s viac ako 9000 zamestnancami v 51 lokalitách v 12 krajinách a pôsobí ako sprostredkovateľ medzi IT oddelením vývoja softvéru a vysoko kvalifikovanými IT špecialistami na trhu práce. Slovenská pobočka v Košiciach, fungujúca ako moderný software house, v jej novom sídle s vyše 100 zamestnancami hľadá nových kolegov do existujúcich, ako aj novovytváraných customer-dedicated tímov.

Koho hľadáme

V IT-Impulse nielen pravidelne a organicky rozširujeme naše existujúce tímy, ale rovnako tak vytvárame nové s pribúdajúcimi projektami. Zameriavame sa na dlhodobé spolupráce s fokusom na nový vývoj, a preto hľadáme rovnako zmýšľajúcich kolegov. Ochotných učiť sa, zdieľať svoje znalosti s inými, s vidinou dlhodobej spolupráce a víziou lepších a lepších produktov.

Čo ponúkame

- Dlhodobé a stabilné pracovné miesto, pracovná zmluva na dobu neurčitú - Pohodlné a zdravé pracovné prostredie v novopostavenom, klimatizovanom kancelárskom priestore (5 - 7 pracovných staníc na kanceláriu) - Atmosféra malej firmy a bezpečnosť a možnosti veľkej spoločnosti - +5 dní dovolenky navyše - 3 Sickdays mesačne - Príspevok na 3. pilier (individuálne dôchodkové sporenie) vo výške 1-2,5% zo mzdy - Cafeteria Bonus - Program odporúčanianových zamestnancov (až 5 000 EUR za odporúčanie) - Bonus pri podpise zmluvy (1 500 EUR) - Ročné hodnotenia výkonnosti a platov - Darčeky k jubileám - Pružná pracovná doba - Home-office - Úschovňa bicyklov - Bezplatné parkovacie miesto - Bezplatný jazykový kurz priamo na pracovisku - Detský klub zadarmo počas školských prázdnin na pracovisku - Bezplatné pohybové tréningy každý týždeň - Bezplatné masáže v kancelárii - Raňajkový klub - raňajky v rôznych štýloch a témach - Florbalové a futbalové tímy - Fruit days - Zásobená kuchyňa s nápojmi zdarma (čerstvo pražená káva)

Jazykové znalosti

Anglický: b2

Nemecký: a1, a2, b1, b2

Počítačové znalosti

Angular: Pokročilý

C#: Pokročilý

.NET: Pokročilý

Java: Pokročilý

ABAP: Pokročilý