Innovatrics
Innovatrics

Kto sme

Slovenská spoločnosť Innovatrics patrí medzi svetovú špičku v oblasti biometrických technológií zameraných na identifikovanie a verifikáciu osôb na základe odtlačkov prstov, detekcie tváre a dúhovky. Cieľom Innovatrics je prinášať inovatívne riešenia s globálnym potenciálom nielen v biometrii, ale aj v oblasti umelej inteligencie a rozpoznávania obrazu.

Koho hľadáme

Hľadáme ľudí, ktorí s nami budú zdieľať nadšenie pre technológie a ktorí si cenia otvorenosť a tímovú spoluprácu. Skúsených programátorov, ale aj šikovných študentov technických vysokých škôl na Ruby on Rails, C/C++, Image Processing (R&D), Linux Administrátorov, Support našich produktov, Account Managera na predaj našich SW biometrických riešení, či marketingového špecialistu.

Čo ponúkame

Prácu na špičkových SW produktoch so svetovým využitím a so zameraním na kvalitu. Inovatívny prístup, najmodernejšie technológie a neustále hľadanie technologických výziev. Flexi čas, 1 home office týždenne, účasť na konferenciách, školenia a workshopy, tímové akcie, firemné raňajky, veľká várka čerstvého ovocia, stolny futbal, ping-pong, šípky, koncoročné odmeny, skvelí a ochotní kolegovia.

Požiadavky na kandidáta

Jazykové znalosti a úroveň
Anglický jazyk – B2 (Stredne pokročilý)

Počítačové znalosti a úroveň
Ruby on Rails – Pokročilý
C++ – Pokročilý
Image Processing – Pokročilý
React – Pokročilý
Unix/Linux – Pokročilý

Kde nás nájdete?