ING Business Shared Services
ING Business Shared Services

Kto sme

ING Business Shared Services Bratislava (IBSS) je jedným zo 4 centier zdieľaných služieb na svete pre bankovú spoločnosť ING. Hlavná úloha IBSS je spolupracovať s pobočkami ING Banky, zabezpečovať exekutívu, optimalizáciu a harmonizáciu bankových procesov a služieb na globálnej úrovni celosvetovo. Našich 600+ kolegov poskytuje služby spolu v 15 jazykoch viac ako 26 krajinám od USA, cez Európu až po Austráliu v oblastiach: Risk Assessment/Due Diligence (KYC/CDD), User Access management (IAM), Financial Markets client and product control, Daily banking and Corporate Customer support, Data entry management, Payments Services and Transaction Screening, Key Controls Testing.

Koho hľadáme

So zameraním na bankové operácie, ING Business Shared Services ďalej rastie a rozširuje svoje kompetencie ako spoločnosť pre globálne zdieľanie služieb. Jeho dôležitou súčasťou je dynamický medzinárodný tím. Hľadáme aktívnych a motivovaných absolventov aj profesionálov pre rôznorodé pozície v oblasti back/front office s využitím jazykových znalostí a profesionálnych skúseností a zručností.

Čo ponúkame

Ponúkame možnosť získať skúsenosti v medzinárodnom bankovom prostredí. Dávame šancu tým, ktorí majú ambíciu byť súčasťou nášho medzinárodného tímu. Ponúkame možnosti rastu a rozvoja so samotným rastom nášho centra, dynamické a flexibilné prostredie (agile), kde ambiciózni a ľudia s otvorenou mysľou môžu nájsť to pravé pre svoj kariérny rozvoj a sebarealizáciu.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2