ING Business Shared Services
ING Business Shared Services

Kto sme

Global Services & Operations (GSO) v Bratislave je jedným zo štyroch centier zdieľaných služieb skupiny ING Business Shared Services. Hlavná úloha zdieľaného centra v Bratislave je spolupracovať s ostatnými pobočkami ING Banky, zabezpečovať optimalizáciu a harmonizáciu bankových procesov a služieb na globálnej úrovni celosvetovo.

Koho hľadáme

So zameraním na bankové operácie, ING GSO ďalej rastie a rozširuje svoje kompetencie ako spoločnosť pre globálne zdielanie služieb. Jeho dôležitou súčasťou je dynamický medzinárodný tím. Hľadáme aktívnych a motivovaných absolventov aj profesionálov pre rôznorodé pozície v oblasti back/front office s využitím jazykových znalostí a profesionálnych skúseností a zručností.

Čo ponúkame

Ponúkame možnosť získať skúsenosti v medzinárodnom bankovom prostredí. Dávame šancu tým, ktorí majú ambíciu byť súčasťou nášho stabilného medzinárodného tímu. Ponúkame možnosti rastu a rozvoja so samotným rastom nášho centra, dynamické a flexibilné prostredie, kde si ambiciózni a ľudia s otvorenou mysľou môžu nájsť to pravé pre svoj kariérny rozvoj a sebarealizáciu.

Požiadavky na kandidáta

Jazykové znalosti a úroveň
Anglický jazyk – B2 (Stredne pokročilý)

Kde nás nájdete?