IKEA Bratislava, s.r.o.
IKEA Bratislava, s.r.o.

Kto sme

Sme švédska maloobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom nábytku a bytových doplnkov. Vznikli sme v r. 1943 a na Slovensku pôsobíme od roku 1992. Zakladateľ IKEA mal veľmi silnú víziu – zlepšiť každodenný život väčšiny ľudí. Doslova každý deň postupuje IKEA vpred, a to je dôvod, prečo potrebujeme hľadať a prijímať ďalších odhodlaných jednotlivcov, ktorí by sa pripojili k našej organizácii.

Koho hľadáme

Najčastejšie hľadáme nových kolegov na nasledujúce pozície: Predavač, Pracovník Služieb zákazníkom, Pracovník Kontaktného centra, Skladník, Ranný dokladač tovaru, Obsluha v reštaurácii a bistre a Výdaj jedál v reštaurácii.

Čo ponúkame

V IKEA si všetci udržiavame dobré vzťahy, budujeme vzájomnú dôveru, pomáhame si a nerobíme medzi sebou rozdiely. Do našich zamestnancov a ich rozvoja investujeme naozaj veľa – vďaka širokej ponuke interných školení pre tých, ktorí sa chcú naučiť niečo nové a rásť. Našim zamestnancom pomáhame pokryť rôzne výdavky, napríklad cestovanie verejnou dopravou, príspevky na dôchodok či na relax a kultúru.

Požiadavky na kandidáta

Počítačové znalosti a úroveň
Práca s počítačom – Základy

Kde nás nájdete?