IBM
IBM

Kto sme

IBM alebo International Business Machines je jednou z najväčších IT spoločností na svete, ale aj na Slovensku. Venujeme sa obchodu, technológiám a priemyslu, kde sa využívajú moderné technológie, ktoré pomáhajú klientom efektívne znížiť náklady a riziká, urýchliť trh, vytvoriť a prevádzkovať podniky. Medzi naše portfólio produktov a služieb patrí cloud computing, kognitívna výpočtová technika, softvér, analytika, Internet of Things ale aj cyber bezpečnosť. Taktiež sa venujeme aj výskumom a IBM Research je najväčšou výskumnou organizáciou na svete. IBM na Slovensku sídli v troch mestách v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach. Centrá poskytujú finančné a konzultačné služby interným, externým a medzinárodným klientom, ale aj tvorbu a implementáciu riešení internetu vecí IoT, využívajúc kognitívne technológie a analytické schopnosti platformy IBM Watson. Klientské inovačné centrum IBM na Slovensku je jedným z najväčších inovačných centier na svete. Poskytuje IT služby pre celú Európu, ale aj USA a Áziu.

Koho hľadáme

Najväčším vynálezom IBM je IBMer. Veríme, že prostredníctvom inteligencie, rozumu a vedy dokážeme zlepšiť podnikanie a spoločnosť, pričom našim klientom a partnerom na celom svete privedieme do života silu otvoreného hybridného cloudu a stratégie AI. Aktuálne ponúkame pozície vo viacerých oblastiach a to najmä IT, Financie, Administratíva a Sales.

Čo ponúkame

Benefity : Home office - možnosť práce z domu Flexibilný pracovný čas 3 bonusové dni dovolenky a 3 dni osobného voľna 100% náhrada mzdy pri práce neschopnosti Multisport Karta Ročný bonus Zdravotná starostlivosť Tréningové programy - školenia a viac ako 5000 e-learning kurzov Životné poistenie a doplnkové dôchodkové sporenie Atraktívny well-being program (masáže, raňajky atď.) A mnoho ďaľších tu -> http://ibm.biz/benefits_IBM