Hennes & Mauritz SK s r.o.
Hennes & Mauritz SK s r.o.

Kto sme

Dnes H & M pôsobí vo viac ako 50 krajinách a má viac ako 100.000 zamestnancov. Všetci sa riadia rovnakou filozofiou: prinášať zákazníkom módu a kvalitu za najlepšiu cenu udržateľným spôsobom.

Koho hľadáme

Ako jedna z najväčších svetových maloobchodných predajcov ponúka H&M veľa kariérnych príležitostí. Veríme v schopnosť našich zamestnancov rozvíjať sa a podporovať každého, kto chce prijať nové výzvy v rámci spoločnosti. Rýchlo sa rozvíjajúce prostredie s veľkou rozmanitosťou, kde sa nebudete nudiť!

Čo ponúkame

V našej spoločnosti kladieme dôraz na rôznorodosť a hodnoty, ktoré sú dôležitou súčasťou práce. Každá z predajní je zabezpečená zázemím s kuchynkou, kde si zamestnanci nájdu aj občerstvenie a priestor na odpočinok. V rámci benefitov okrem zamestnaneckej zľavy vo výške 25%, ponukáme dodatočné finančné bonusy, odmenu za odporučenie kolegu do 150 eur, školenia, kartu Multisport a možnosť kariérneho rastu. Až 70% manažérov je vypromovaných v rámci Talent Programu z pozície Predajný poradca. Buď sám sebou & Viac v H&M.