Henkel Slovensko spol. s r.o.
Henkel Slovensko spol. s r.o.

Kto sme

Spoločnosť Henkel bola založená v roku 1876 a má za sebou viac než 140 rokov úspešného podnikania. Henkel zamestnáva viac ako 50 000 ľudí po celom svete. Spolu tvoríme zanietený a veľmi rôznorodý tím. Spája nás firemná kultúra, chuť neustále na sebe pracovať a vytvárať trvalé hodnoty. Ako uznávaný líder v oblasti udržateľnosti, je Henkel na popredných priečkach v mnohých medzinárodných indexoch a hodnoteniach. Na Slovensku pôsobíme vo všetkých troch strategických divíziách spoločnosti Henkel: Adhesive Technologies (Lepidlá a technológie), Beauty Care (Kozmetika) a Laundry & Home Care (Pracie a čistiace prostriedky). Spoločnosť sídli v troch budovách v Bratislave. Henkel Slovensko v súčasnosti zamestnáva 1600 zamestnancov a vďaka svojmu Centru zdieľaných služieb sa stáva strategickou lokalitou spoločnosti. Stojíme za mnohými značkovanými produktmi, ktoré pravidelne používate, ako napríklad Persil, Silan, Schwarzkopf, Fa, Loctite či Ceresit.

Koho hľadáme

Zamestnancov spoločnosti Henkel po celom svete spája jedna spoločná myšlienka: sme jedným veľkým tímom. Ako jeden globálny tím plný vášne a radosti spoločne formujeme aj trh. Hľadáme kolegov, ktorí sú podobne naladení a pripravení čeliť novým výzvam. Nezáleží na tom, kde v Henkli rozbehnete svoju kariéru: to, na čom záleží, je vaša unikátna osobnosť. Hľadáme tých, ktorí vedia prísť s pragmatickými riešeniami. Pretože rýchlosť, pružnosť a vynaliezavosť sú kľúčom úspechu našej spoločnosti ako takej. Máte túžbu neustále klásť otázky a nachádzať výzvy v každom danom okamihu, snahu neustále na sebe pracovať a vzdelávať sa, či nachádzať lepšie a inovatívnejšie riešenia? Ste človekom, ktorý rozumie čo je to „wow efekt“ smerom k naplneniu zákazníckych požiadaviek? Baví vás svet, v ktorom sa vyvíjajú špičkové produkty a technológie, na ktoré sa spoliehajú mnohí ľudia po celom svete? Potom ste našli to správne miesto.

Čo ponúkame

Sú veci a chvíle, ktoré zažijete iba u nás. Povestná priateľská atmosféra, oslavy Henkel narodenín, energiou a tímovým duchom nabitý Športový deň, tím buildingy či tímové raňajky, vlastná firemná Henkel škôlka, možnosť zapájať sa do medzinárodných projektov, priestor pre osobný rozvoj, nákup Henkel produktov za neuveriteľné ceny v Henkel shope, extra dni dovolenky bez ohľadu na vek a mnohé iné výhody, ktoré zažívajú iba tí, ktorí sú členom našej Henkel rodiny. Staňte sa jedným z nás a pracujte pre Spoločnosť, v ktorej sa z kolegov stávajú priatelia na celý život.

Vstupenka zadarmo