Henkel Slovensko
Henkel Slovensko

Kto sme

Henkel pôsobí na celom svete s poprednými inováciami, značkami a technológiami v troch oblastiach podnikania: Consumer Brands (Starostlivosť o domácnosť a Kozmetika) a Adhesive Technologies (Lepidlá a technológie). Na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1991 pod názvom Henkel Slovensko a sídli v Bratislave. Práve tu v roku 2006 vzniklo, popri už existujúcej lokálnej pobočke zameranej na predaj produktov, aj expertné centrum Global Business Solutions+ (GBS+). Dnes patrí k najväčším centrám spoločnosti Henkel na svete. Pracuje v ňom viac ako 1 800 ľudí zo 40 krajín, ktorých baví robiť veci inak. Práve tu sa rodia najnovšie nápady týkajúce sa finančných, IT, marketingových a zákazníckych služieb pre celú Európu aj ostatné kontinenty. Medzi našich odborníkov patria špičkoví analytici a vývojári, forenzní špecialisti, prieskumníci trhu či poprední návrhári. Popri produktových a procesných inováciách majú zamestnanci Centra zdieľaných služieb Bratislava Henkel Slovensko širokú škálu možností venovať sa osobnému a kariérnemu rozvoju. Naše bratislavské SSC je charakteristické nielen rozsiahlym portfóliom profesií, vzdelávacími možnosťami, rôznorodosťou kultúr, ale predovšetkým tímovým duchom, ktorý z neho robí unikátne miesto a ženie ľudí vpred.

Koho hľadáme

Zamestnancov spoločnosti Henkel po celom svete spája jedna spoločná myšlienka: sme jedným veľkým tímom. Ako jeden globálny tím plný vášne a radosti spoločne formujeme aj trh. Hľadáme kolegov, ktorí sú podobne naladení a pripravení čeliť novým výzvam. Nezáleží na tom, kde v Henkli rozbehnete svoju kariéru: to, na čom záleží, je vaša unikátna osobnosť. Hľadáme tých, ktorí vedia prísť s pragmatickými riešeniami, pretože rýchlosť, pružnosť a vynaliezavosť sú kľúčom úspechu našej spoločnosti. Máte túžbu neustále klásť otázky a nachádzať výzvy v každom danom okamihu, snahu neustále na sebe pracovať a vzdelávať sa, či nachádzať lepšie a inovatívnejšie riešenia? Ste človekom, ktorý rozumie čo je to „wow efekt“ smerom k naplneniu zákazníckych požiadaviek? Baví vás svet, v ktorom sa vyvíjajú špičkové produkty a technológie, na ktoré sa spoliehajú mnohí ľudia po celom svete? Potom ste našli to správne miesto.

Čo ponúkame

Sú veci a chvíle, ktoré zažijete iba u nás. Povestná priateľská atmosféra, oslavy Henkel narodenín, energiou a tímovým duchom nabitý Športový deň, tím buildingy či tímové raňajky, vlastná firemná Henkel škôlka, možnosť zapájať sa do medzinárodných projektov, priestor pre osobný rozvoj, nákup Henkel produktov za neuveriteľné ceny v Henkel shope, extra dni dovolenky bez ohľadu na vek a mnohé iné výhody, ktoré zažívajú iba tí, ktorí sú členom našej Henkel rodiny.