Hella Slovakia
Hella Slovakia

Kto sme

HELLA je globálna nezávislá rodinná spoločnosť, ktorá zamestnáva takmer 343 000 zamestnancov v 118 pobočkách v 39 krajinách sveta. Koncern Hella vyvíja a vyrába svetelné a elektronické komponenty a systémy pre automobilový priemysel. Našimi zákazníkmi sú známi automobiloví výrobcovia ako Daimler, VW, Audi, BMW, Toyota, Ford, Opel a ďalší. Na Slovensku pôsobíme v štyroch lokalitách: • HELLA Innenleuchten–Systeme v Bratislave • HELLA Slovakia Front-Lighting v Kočovciach • HELLA Slovakia Signal-Lighting v Bánovciach nad Bebravou a v Trenčíne

Koho hľadáme

V našej spoločnosti sa uplatnia rôzni špecialisti v oblastiach Logistiky, Výroby, Technického servisu, Kvality, Projektového manažmentu atď. Uplatnenie u nás nájdu aj šikovní absolventi najmä technických odborov, ale aj skúsení profesionáli. V priebehu celého roka prijímame tiež montážnych pracovníkov do výroby.

Čo ponúkame

U nás máte príležitosť rozžiariť svoju kariéru, stať sa členom HELLA rodiny a získať tak stabilné zamestnanie v globálnej spoločnosti. O našich zamestnancov sa staráme, poskytujeme im široké možnosti vzdelávania a podporujeme ich v profesijnom raste. Vážime si dobre odvedenú prácu a všetci naši zamestnanci majú možnosť získať prémie za kvalitný výkon.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2