Grafton Slovakia
Grafton Slovakia

Kto sme

Personálna agentúra Grafton Slovakia bola založená v roku 1994 a v súčasnej dobe pôsobíme v Bratislave, Trenčíne, Nitre, Košiciach a v Žiline. Svojim lokálnym aj medzinárodným klientom, ako i uchádzačom o prácu ponúkame široké portfólio služieb v oblasti náboru, dočasného pridelenia zamestnancov a talent manažmentu či rôznorodých HR riešení. Grafton pôsobí v rámci CEE v 6 krajinách.

Koho hľadáme

Grafton konzultanti sa úzko špecializujú na oblasti: IT & Telekomunikácie, Financie a Bankovníctvo, Výrobu, Inžiniering a Logistiku, Stavebníctvo a Reality, Obchod a Marketing, Ľudské zdroje (HR) a Absolventské pozície.

Čo ponúkame

Okrem širokého portfólia služieb v oblasti náboru, pripravujeme riešenia outsourcingu na mieru alebo kompletné zaistenie servisu náboru riadením celého procesu ako hlavný dodávateľ. Patríme medzi popredných poskytovateľov outplacementových služieb a poradenstva, výberu zamestnancov pomocou assessment centier, špeciálnych testov a dodatočne ponúkame poradenský servis v oblasti ľudských zdrojov.