GlobalLogic Slovakia s.r.o.
GlobalLogic Slovakia s.r.o.

Kto sme

GlobalLogic je lídrom v oblasti digitálneho inžinierstva. Svojim zákazníkom na celom svete pomáhame navrhovať, vyvíjať a uvádzať na trh inovatívne produkty, platformy a iné digitálne vymoženosti novej generácie. Spojenie strategického dizajnu, komplexného vývoja a odborných znalostí nám umožňuje ukázať zákazníkom najnovšie možnosti a urýchliť ich prerod na digitálnu spoločnosť budúcnosti. Spoločnosť GlobalLogic so sídlom v americkom Silicon Valley má dizajnové a produkčné centrá po celom svete, vďaka čomu ponúka zákazníkom z odvetvia automobilovej výroby, telekomunikácií, finančných služieb, zdravotníckej starostlivosti a prírodných vied, výroby, médií a zábavného priemyslu, polovodičov a technológií všetky výhody dôkladnej znalosti svojho odvetvia. GlobalLogic je súčasťou a Hitachi Group Company (Hitachi, Ltd., TSE: 6501), ktorá v rámci svojej Divízie sociálnych inovácií prispieva k budovaniu udržateľnej spoločnosti a zvyšovaniu kvality života podporou inovácií vychádzajúcich z dát a technológií.

Koho hľadáme

Senior Java/Groovy Developer DevOps Junior Solution Architect Senior/Medior .NET Engineer C++ Developer C/C++ Embedded Developer Data Engineer Embedded Test Engineer Software Automation Test Engineer for Healthcare Project Senior Manual Tester - 4 hour overlap with California time Network Test Engineer IT Project Manager Senior Requirement Manager/Analyst C/C++ Embedded Developer Senior Embedded C/C++ Senior C Embedded Linux Developer Trainee C++ Embedded Developer .NET Trainee Java Backend Lead Software Test Automation Engineer - Trainee

Čo ponúkame

Naším cieľom je vytvoriť pracovné prostredie, v ktorom podporujeme priateľskú atmosféru, profesionálny rast na výnimočných projektoch pri tvorbe produktov, ktoré ľuďom uľahčujú a zachraňujú životy, ale aj kariérny a osobný rozvoj našich zamestnancov. K tomu, aby vedeli naplno rozvíjať svoj talent, máme široké portfólio benefitov, ktoré vedia pravidelne využiť, či už je to cash benefit v celkovej sume 1 030 EUR, možnosť pracovať z domu či z práce podľa preferencie, interné a externé tréningy, možnosť získať rôzne certifikácie alebo využiť príležitosť na relokáciu do inej krajiny. V GlobalLogic veríme, že investície do komunity, či už na celofiremnej alebo individuálnej úrovni, sú dôležité a majú svoj význam. Každoročne preto v rámci nášho CSR programu The GlobalLogic Foundation spolupracujeme s viacerými neziskovými organizáciami a dobrovoľníckymi projektmi. Na Slovensku sme počas pandémie koronavírusu pomohli SMA bojovníkom, nakúpili sme potraviny pre Úsmev ako dar, finančne sme prispeli Fakultnej nemocnice v Žiline na nákup pľúcnych ventilátorov a na východnom Slovensku sme podporili iniciatívu #ITpomáha. Podporujeme online podujatia, do ktorých sa môžu zapojiť nielen zamestnanci, ale aj široká verejnosť. Medzi naše ďalšie pravidelné CSR aktivity patrí Stromček prianí – v spolupráci s organizáciou Úsmev ako dar, zbierka školských pomôcok, zapájanie sa do exkurzií, workshopov a prezentácii pre školákov, študentov, ale aj učiteľov.