Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu
Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu

Kto sme

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví. Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Koho hľadáme

Na zmenu kariéry nikdy nie je neskoro, najmä ak sa v súčasnej práci cítiš nedocenený a máš ambície, ktoré sa ti nedarí rozvíjať. U nás Ti dáme priestor na profesijný rast, neustále zlepšovanie vo svojom odbore a prácu v príjemnom prostredí. Nájdeš u nás rôzne pracovné pozície ako poistný likvidátor, technik, právnik, marketingový špecialista, ITčkár a ďalšie iné. Staň sa jedným z nás.

Čo ponúkame

NAŠE HODNOTY Deliver on the promise. Našim ľuďom, klientom a partnerom sme na základe vzájomnej dôvery dlhodobo zaviazaní. Celá naša práca je o zlepšovaní životov našich klientov. Pri plnení nášho prísľubu nás zaväzuje disciplína a integrita, pričom kladieme dôraz na dlhodobé vzťahy. Value our people. Našich ľudí si vážime, podporujeme rozmanitosť, investujeme do vzdelávania a rastu vytváraním transparentného, súdržného a ústretového pracovného prostredia. Rozvíjanie našich ľudí zabezpečí našej spoločnosti dlhú budúcnosť. Live the community. Sme hrdí na to, že patríme k celosvetovej skupine so silnými, udržateľnými a dlhotrvajúcimi vzťahmi na každom trhu, na ktorom pôsobí. Náš trh je náš domov. Be open. Sme zvedaví, proaktívni, dynamickí a vždy k dispozícii. Sme ľudia s otvoreným a rozmanitým myslením, ktorí sa chcú pozerať na veci z rôznych perspektív. NAŠE BENEFITY Od radosti skáče, kto neplatí za gastráče. Pre tvoj relax robíme MAX. Pracujeme pilne a najmä flexibilne. Mať voľna viac je najviac. Máš podporu aj v časoch náporu. Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí. Ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať. A veľa iného.