gd – Team, a.s.
gd – Team, a.s.

Kto sme

Spoločnosť gd-Team bola založená v roku 2005. Patrí k renomovaným poskytovateľom IT služieb v strednej a západnej Európe so zameraním na nemecky hovoriace trhy. Jej kľúčovými činnosťami sú poskytovanie konzultácií a poradenských služieb v oblasti SAP riešení, predovšetkým v segmentoch sieťových odvetví, priemyslu, služieb a verejného sektora. Ako dynamicky rozvíjajúca sa firma z Pezinka vyniká stabilným a vysokokvalifikovaným tímom odborníkov. Silnou konkurenčnou výhodou je jazyková zdatnosť a geografická dostupnosť konzultantov v rámci strednej Európy a okolitých trhov. Spoločnosť gd-Team kontinuálne investuje prostriedky do inovácií a vzdelávania svojich pracovníkov. Disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise (PCoE) a v júli 2019 sa stal certifikovaným SAP PCoE VAR zlatým partnerom. O zaujímavostiach zo života firmy a jej zamestnancov sa dozviete na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/gdteamslovakia

Koho hľadáme

Naša spoločnosť priebežne hľadá SAP profesionálov ako sú SAP konzultanti, ABAP programátori, SAP BC Konzultanti. Nakoľko naša spoločnosť každým rokom rastie ako počtom kolegov tak aj počtom nových projektov, hľadáme aj IT talenty, Junior IT špecialistov, skúsených IT špecialistov aj na nonSAP technológie ako je vývoj SW (Java, .NET, Python, ...), Networking, Správa IS a pod.

Čo ponúkame

Ponúkame zázemie stabilnej IT spoločnosti s takmer 20 ročnými skúsenosťami. Zaujímavé projekty pre renomovaných európskych zákazníkov. Ponúkame projekty nie len v SAP oblasti ale aj v oblasti vývoja SW (Java, .NET, Python, ...), systémovej administrácie, networkingu a pod.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk: b2, c1, c2

Anglický jazyk: b2, c1, c2

Počítačové znalosti

Java: Pokročilý

SAP ERP: Pokročilý

ABAP: Pokročilý

DevOps: Pokročilý

Service Desk: Pokročilý