Freshfields
Freshfields

Kto sme

Freshfields Bruckhaus Deringer je globálna advokátska kancelária. Máme dlhú históriu úspešnej spolupráce s poprednými svetovými priemyselnými, finančnými spoločnosťami a rôznymi inštitúciami. Našich viac ako 2 800 právnikov poskytuje komplexné poradenstvo v oblasti obchodného práva v 28 kanceláriách vo významných svetových obchodných a finančných centrách a v popredných miestnych advokátskych kanceláriách. Sme hrdí na to, že otvárame centrum zdieľaných služieb v Bratislave, ktoré dopĺňa naše existujúce centrum v Manchestri vo Veľkej Británii. Toto nové centrum je ďalším krokom v dlhodobom pláne Freshfields vybudovať integrovanú sieť business services centier v strednej Európe, Manchestri a vo zvyšku sveta.

Koho hľadáme

Ponúkame novú kariérnu príležitosť pre motivovaných ľudí, ktorí majú chuť s nami rozbehnúť nový office v Jurkovičovej teplárni. Budujeme oddelenia: Finančné, Ľudské zdroje, Špecialisti pre dokumenty, Marketing a Business Development a iné.

Čo ponúkame

S nami budete mať príležitosť budovať a nastavovať procesy, naučiť sa používať nové technológie a nástroje, spoznať našu unikátnu firemnú kultúru podporujúcu diverzitu. Pracujeme častejšie z domu, a v office sa stretávame na dobrej káve a pri rozhovoroch s kolegami.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: c1, c2